Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İyi ki varsiniz yaa...

bi insan bu kadarmı içden konuşur pardon yazar :) kelimelerinden ne kadar samimi ne kadar cana yakın olduğun her halükarda anlaşılıyor abi ben seni burda tanımadım biliyosun iyki varsın sende :)

Bir iranlı şair derki; Aşka ucma kanatların yanar.
Hz.Mevlana derki; Aşka uçmadıktan sonra kanat neye yarar...
Bu site de Hz. Mevlana nın dediği gibi dostluğa uçmadıktan sonra kanat neye yarar, forum neye yarar.

Kaan bey kardeşim, dolu dolu olmuşsun pek belli ben çok iyi bilirim o halleri meslek itibari ile denizde geçen 18 sene insanı pek bir dolduruyor zaman zaman, lakin yerine göre alkol almak almamaktan evladır, sifa olsun, afiyet olsun...

Sözlerini gercekten akıcı ve içten bir dil ile bizlere aktardığın için teşekkür ederiz kaan abi :) Bizde senin gibi düşüncelere sahip birer aile ferdleriyiz inş hep seat platformu altında daim oluruz

ah bu alkolde olmasaa :)) afiyet olsun abii :) yalnız bulunduğun yerde çok güzelmiş internetten baktım :D boswer abi sen scwyi felan yaa tadını çıkar oranın :p :D

bi insan bu kadarmı içden konuşur pardon yazar :) kelimelerinden ne kadar samimi ne kadar cana yakın olduğun her halükarda anlaşılıyor abi ben seni burda tanımadım biliyosun iyki varsın sende :)

Bir iranlı şair derki; Aşka ucma kanatların yanar.
Hz.Mevlana derki; Aşka uçmadıktan sonra kanat neye yarar...
Bu site de Hz. Mevlana nın dediği gibi dostluğa uçmadıktan sonra kanat neye yarar, forum neye yarar.

Kaan bey kardeşim, dolu dolu olmuşsun pek belli ben çok iyi bilirim o halleri meslek itibari ile denizde geçen 18 sene insanı pek bir dolduruyor zaman zaman, lakin yerine göre alkol almak almamaktan evladır, sifa olsun, afiyet olsun...

Sözlerini gercekten akıcı ve içten bir dil ile bizlere aktardığın için teşekkür ederiz kaan abi :) Bizde senin gibi düşüncelere sahip birer aile ferdleriyiz inş hep seat platformu altında daim oluruz

ah bu alkolde olmasaa :)) afiyet olsun abii :) yalnız bulunduğun yerde çok güzelmiş internetten baktım :D boswer abi sen scwyi felan yaa tadını çıkar oranın :p :D

Sende iyiki varsın Kaan Abi :)
Vallahi dostlarim ne diyeyim yani...inanin bisey dememek daha iyi su anda..mukemmel super insanlarsiniz ..cok tesekkur ediyorum guzel cumleleriniz icin..guzel yorumlarini icin...ne hissttiysem onu yazdim o anda...ebedidir hislerim sizler icin bunu bilin lutfen...

Pek bir dolmuşsun abi yaaa :)

Burda bulunan tüm dostlar iyiki varsınız... :eek:key:

Kaan abi şuan 2. aracım önceki aracımda forumum farklıydı ve ortam arkadaşlık adeta bir bütün gibiydim. Seat ı aldım bu forumu buldum ve 1 2 ay kadar oldu gerçekten burdaki samimi,arkadaş,aile, ortamıda süper iyiki varsın SCW

Geri
Üst Alt