Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte İlk Cupralardan Kareler ve Yorumlar...

renk olarak en güzelini yaptın ve pişman olmayacaksın bak gör. . keşke manuel seçme imkanın olsaydı. ben spor arabada otomatik sevmiyorum.

renk olarak en güzelini yaptın ve pişman olmayacaksın bak gör. . keşke manuel seçme imkanın olsaydı. ben spor arabada otomatik sevmiyorum.

abi bende senın gıbı dusunuyordum ama bı kez DSG kullandım gercekten performans odaklı cok keyıflı...

Bende sevmiyorum tabiki ama yapcak bişim yoktu ama bikac audi kullandım dsg li oda cok hosuma gitti en az manuel kadar keyifli koldan vites falan kısmet boyleymiş.... Sağol abicim yorumun için...

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:12 ----------

sarı beyazdan daha ıyı ve emın ol bunun ustune audı amblemı koy 40000 euro fıyat cekerler...

aynen semuncgum haklısın...

Yeni FR, Cupra ve Bocanegra bildiğim kadarıyla sadece DSG seçeneği ile sunuluyo. Yani istensede manuel olamaz.

Bu arada bi DSG ve Max tork muhabbeti gecmiş... Acıklık getireyim 7 ileri DSG Max.250 Nm tork kaldırıyor diye birşey yok. Şöyle bir nokta var serviste garantili chip attıklarında arac 210 Hp 290 Nm tork oluyor yani 7 ileri DSG bunu kaldırıyor ama bana denilen bundan sonraki işlemler riskli ve kaldırmayabilir. Nekadar dogru nekadar yalan bilemem....

http://www.volkswagenag.com/vwag/vwcorp/info_center/en/themes/2008/01/the_7speed_dsg.html

Safa bu siteye bakarsan (VW nin kendi sitesi) şunları yazdığını göreceksin:

''The 7-speed DSG

DSG – the intelligent automatic gearbox from Volkswagen

World’s first 7-speed DSG for high-volume production – starting in the Golf
Significantly improved fuel economy and lower emissions thanks to DSG
From Polo to Passat – new DSG for all TDI and TSI engines up to 250 Nm''

''250 Newton-meter is the maximum torque of engines that are paired with Volkswagen’s 7-speed DSG''

''350 Newton-meter is the maximum torque of engines that are paired with Volkswagen’s 6-speed DSG''

Hangi bayiden sipariş edildi Safa?

Maslak dogus olması lazım ama iptal edilmiş kırmızı bitane...

---------- Post added at 15:22 ---------- Previous post was at 15:21 ----------

http://www.volkswagenag.com/vwag/vwcorp/info_center/en/themes/2008/01/the_7speed_dsg.html

Safa bu siteye bakarsan (VW nin kendi sitesi) şunları yazdığını göreceksin:

''The 7-speed DSG

DSG – the intelligent automatic gearbox from Volkswagen

World’s first 7-speed DSG for high-volume production – starting in the Golf
Significantly improved fuel economy and lower emissions thanks to DSG
From Polo to Passat – new DSG for all TDI and TSI engines up to 250 Nm''

''250 Newton-meter is the maximum torque of engines that are paired with Volkswagen’s 7-speed DSG''

''350 Newton-meter is the maximum torque of engines that are paired with Volkswagen’s 6-speed DSG''
Orda öyle yazıyor ama garantili ABT chip attıklarına gore 290Nm yide kaldırıyor.

Geri
Üst Alt