Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte İlk Cupralardan Kareler ve Yorumlar...

Maslak dogus olması lazım ama iptal edilmiş kırmızı bitane...

---------- Post added at 15:22 ---------- Previous post was at 15:21 ----------

Orda öyle yazıyor ama garantili ABT chip attıklarına gore 290Nm yide kaldırıyor.

Safa adamlar satmak için tabiki kaldırdığını söyliyecekler. Benim bulgularıma göre kaldırmaz gibi gözüküyor. Performans olarak bu araç seni çok iyi tatmin edecektir zaten bence..

Yapabilceğimiz en iyi şey Seat'a mail atmak..

arac zaten 250nm DSG de max 250nm kaldırabılırıyor neden vw max deger kullansınkı bence 300nm ye kadar kaldırabılır sonucta max 250 sınır ıse vw neden sınırda tutsunki:)

Neyse zaten yaptırmayı dusunmedigimden ugrasmaya bile gerek yok. 1.4 motordan daha fazlasını beklemek iyi olmaz...

Neyse zaten yaptırmayı dusunmedigimden ugrasmaya bile gerek yok. 1.4 motordan daha fazlasını beklemek iyi olmaz...

valla aranızda tsi ya yapılan yüklemere en soguk bakan bendim. ama çevremdekileri gördükçe bu düşünceden ayrıldım . eminim o makina çok rahat 210 220 leri görür . tsi motora sen %10-15 i kafadan koy.

valla aranızda tsi ya yapılan yüklemere en soguk bakan bendim. ama çevremdekileri gördükçe bu düşünceden ayrıldım . eminim o makina çok rahat 210 220 leri görür . tsi motora sen %10-15 i kafadan koy.

Rahat görür tabiki ama motorun ömrü ve turbonun ömrü söz konusu bence hiç gerek yok...

şaka bi yana alda şu makinayı hpimiz rahatlayalım. valla şimdiden 41 kere maşallah diyim nazar değmesin.

Benimde artık sabrımın son noktasına gelmek üzereyim nekadar yavaş üretim bandı varmış bu fabrikanın Lanet olsun yaa. Tşk ederim ibrahimcigim darısı sana inş...

350nm'ye kadar kaldırıyo anladığım kadarıyla DSG zaten o zaman..

Geri
Üst Alt