Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte İlk Cupralardan Kareler ve Yorumlar...

zafa38

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar nihayet gelen ilk cupraları gordum gercekten resimlerden cok ama cok farklı yanına gelince diger ibizalarla alakası yok cok ama cok güzel ve yakısıklılar. İçi olsun dışı olsun cok mukemmel ve basarılı ozellikle jantların koyu füme oluşu cok basarılı olmus. Fazla diyecek bişi bulamıyorum inanın yanına gidip görmeniz lazım orda zaten eriyosunuz. Gri olan aracı calıstırıp gaz verdiğinizde oyle bir turbo sesi geliyorki size anlatamam resmen blow off varmış gibi...
Resimleri tel ile çektigimden biraz başarısız oldu... Sizi resimlerle başbaşa bırakıyorum....

grnt0656.jpg

grnt0655.jpg

grnt0654.jpg

grnt0653.jpg

grnt0652.jpg

grnt0651.jpg

grnt0650.jpg

grnt0649.jpg

grnt0648.jpg

grnt0647.jpg

grnt0646.jpg

grnt0645.jpg

grnt0644.jpg

grnt0643.jpg

grnt0642.jpg

grnt0641.jpg

grnt0640.jpg

grnt0639.jpg

grnt0638.jpg

grnt0637.jpg

grnt0636.jpg

Kullanılan cihaz: Nokia 6600 slide 3.2 MP

zafa ıyıkı al dıye zorlamısım senı bence sarı daha guzel olacak bunlardan:)

Arka difüzöre bittim..DSG araç..ama biraz yüksek sanki cupra için..tabiki gerçek bir canavar..alana hayırlı olsun...bu arada renk koyu füme..müthiş...

Arka difüzöre bittim..DSG araç..ama biraz yüksek sanki cupra için..tabiki gerçek bir canavar..alana hayırlı olsun...

aynen abi difüzör harika olmuş, bana da yüksek geldi araba baya ama bir yaya bakar :)

zafa ıyıkı al dıye zorlamısım senı bence sarı daha guzel olacak bunlardan:)

:) seat hiç aklımda yoktu birden vuruldum bu araca ama sahip olucagım hiç aklımda yoktu 1.5 seneden beri bu aracın hayalini kurdum gercekten ruya gibi geliyor suan Allah herkese bu duyguyu ve istediği aracı nasip etsin...
Şemuncugum sağol destek ve önerilerin için:)

---------- Post added at 17:49 ---------- Previous post was at 17:48 ----------

Eryaya beyaz gelmiş ben hala yolda sanıyodum ordan baktık beyaz var dediler eryada imkanım olsa orayada bakmaya gidicektim...

safa bu arada benım aracta ılk aldıgımda yuksek gelsı gozume ama sankı bı sure sonra bıraz daha oturuyor arac... ayrıca jantlar muthiş sakın cızıyım deme vallaha doverım senı:)

evet Şemun jantları ben de çok beğendim, ama sanki gereğinden fazla yüksek gibi araba, neden öyle

gaz arabası maşallah safa seninkide hayırlı olsun

o kadar da yuksek degil araba normal bence.uzerinde 17' jant var.Sanirim arabayi o yuksek gosteriyor.Ama yay olsa cok daha fena olur.Leon cupralardaki gibi ic tavanida siyah yapmislar cok basarili olmus.

Geri
Üst Alt