Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İspanyadaydım.

aynen bende genelde altea gördüm gerisinde hep başka markalardı..öyle seat aman aman yoktu..mare magnum alışveriş merkezine girseydin abi :) akvaryum falanda vardı orda baya büyük giriş en son 17euroydu o akvaryumu görmeden gelmeseydin abi..
nou camp çok fena bi yer ya ..ama farkettiysen abi nou camp duvarlarına spreyle türkçe yazılar yazmışlardı :D

Futbol ve stadyum keyfi bir başka avrupada :)
İnanılmaz bir stadyum ve inanılmaz bir takım.Maçtan 20 dakika önce %10 dolu bir stadyum hakemin düdüğüyle birlikte %95 dolmuş oluyor.Maç bitiyor 20 dakika içinde kimse kalmıyor.Barselonayı ise yazmaya gerek yok rüya takımı.Arda ikinci yarı oyuna girdi topla bir kaç defa buluştu ama hiçbir varlık gösteremedi.Hoş atletico madrid hiç oynayamadı.

buda benden Kolomb meydanındayken Altea yakalamıştım :)

tekin abi tabi ispanyada seat olmaz bütün toledolar antepde leonlar adana yeni kasalar istanbulda adamlara seat bırakmadık ki..
hazır gitmişken kal bence gelme hahahaah

ne güzel yahu, TR'de fazla uzun kaldım bende istiyorum :D

Geçtiğimiz sene Nou Camp'ı gezerken tuvalete girdiğimde şok olmuştum. Okuldan Folklör Klübü olarak otobüsle Portekiz'e kadar gittiğimiz yolculuk boyunca 7 ülkede tuvaleti kullandım sadece orada böyle bir şeyle karşılaştım.

Murat Can'ın da dediği gibi spreyle yazılmış yazıların fotoğrafları vardı ama tuvalet kapısını kapattığımda Avrupa fatihi 6alatasaray altına da 2011 Türkiye şampiyonu Bursaspor'u görünce kahkahalarla geri çıkmıştım. :D

Asıl o değil de Madrid'i gezerken en çok dikkatimi çeken şey taksilerin alayı Skoda idi. Buradaki 100.000 liralık SuperB'lere adamlar taksi diye biniyor arkadaş. :D

Geçtiğimiz sene Nou Camp'ı gezerken tuvalete girdiğimde şok olmuştum. Okuldan Folklör Klübü olarak otobüsle Portekiz'e kadar gittiğimiz yolculuk boyunca 7 ülkede tuvaleti kullandım sadece orada böyle bir şeyle karşılaştım.

Murat Can'ın da dediği gibi spreyle yazılmış yazıların fotoğrafları vardı ama tuvalet kapısını kapattığımda Avrupa fatihi 6alatasaray altına da 2011 Türkiye şampiyonu Bursaspor'u görünce kahkahalarla geri çıkmıştım. :D

Asıl o değil de Madrid'i gezerken en çok dikkatimi çeken şey taksilerin alayı Skoda idi. Buradaki 100.000 liralık SuperB'lere adamlar taksi diye biniyor arkadaş. :D

Ben Çek Cumhuriyetine gittim ..düşün her yer Superb :D İsviçrede de S500Long taksi görmüştüm ..daha neler neler var

Türkiyede yaşayınca başka ülkelerde şaşırmak gayet doğal Almanya mercedes taksiden geçilmiyor biz burda sadece ilanlarına bakıyoruz olmadıki adam kimi kendi üretimimiz yerli arabamız bizde gururla satalım...

Geri
Üst Alt