Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İspanyadaydım.

Konu, 'Sohbet' kısmında taykac tarafından paylaşıldı.

1. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Geçtiğimiz hafta tekstil makinaları fuarı için ispanyanın Barcelona şehrindeydim.Seatın doğum yeri olan İspanyada çoğu araçların Seat olmasını beklerken hiçde öyle olmadığını gözlemledim.Caddelerde tüm avrupa araçlardan görebiliyorsunuz.Seat markasından en çok xl altea dikkatimi çekti.Taksi olarak genellikle xl alteayı tercih etmişler.Hatta bazıları araçlarını 7 oturumlu hale getirmişler.Caddelerde çok eski model seat görmek mümkün.Fakat nedense şöyle modifiyeli bir seat gözüme çarpmadı.Tabiiki devamlı fuar salonunda olduğumdan dışarıya çıkma şansı çok az bulabildim.Bu arada önceki pazar oynanan Barcelona_Atletico madrid maçınada gittim.İnanılmaz bir ortam ve maç izledim.

Bunu beğendi. Jerky bunu beğendi.
  2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    vay abim iyi gezmeler yeni leondan haber varmı acaba

3. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Tekin abim iyi gezmeler :)

4. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    illaki gezmeyede zamanınız oluyordur Tekin abi :) ama seatın yoğunlukta olmamasına çok şaşırdım :confused:

5. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem SCW Üyesi

257
    41
    28
    Futbol ve stadyum keyfi bir başka avrupada :)

6. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Yılmaz kaptan,hem mk1 hemde mk2 den bolca gördüm ama farklı bir leon gözüme çarpmadı hiç.

7. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    iyi ve keyifli gezmler...:)

8. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Sağolasın Ersoyum.

9. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Havaalanından ilk caddeye çıktığımda bende çok şaşırdım.En azından 10 araçtan 5 tanesinin Seat olmasını beklerken hiçde öyle değil.

10. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    ıspanyollarda seat askı oyle hat safada degıl ne kadar kendı markaları da olsa.Zaten vw grubu satın aldıgından berı seatı o gozlede bakmamak lazım.Seatı ıngılızler cok severler,hatta vw grubunun cok sever onlar,orda bolca gorulebılır top modeller

Sayfayı Paylaş