Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İspanyadaydım.

Geçtiğimiz hafta tekstil makinaları fuarı için ispanyanın Barcelona şehrindeydim.Seatın doğum yeri olan İspanyada çoğu araçların Seat olmasını beklerken hiçde öyle olmadığını gözlemledim.Caddelerde tüm avrupa araçlardan görebiliyorsunuz.Seat markasından en çok xl altea dikkatimi çekti.Taksi olarak genellikle xl alteayı tercih etmişler.Hatta bazıları araçlarını 7 oturumlu hale getirmişler.Caddelerde çok eski model seat görmek mümkün.Fakat nedense şöyle modifiyeli bir seat gözüme çarpmadı.Tabiiki devamlı fuar salonunda olduğumdan dışarıya çıkma şansı çok az bulabildim.Bu arada önceki pazar oynanan Barcelona_Atletico madrid maçınada gittim.İnanılmaz bir ortam ve maç izledim.

Tekin abi.. :eek:key:

Ben de 2009 yazında İspanya'daydım. Malaga'da bulundum daha çok. Gittiğim yerlerde Seat Leonlar ve İbizalar gördüm. En çok da taxi Toledo'lar gördüm. Ama bana denk gelmedi :)
İspanya'dan döndüğümde de Toledo'mu aldım :)

Geri
Üst Alt