Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İspanya ' dan ihtiyacı olan herkes için....

Konu, 'Satıyorum' kısmında EmreKLKSZ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. EmreKLKSZ

EmreKLKSZ FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

322
    105
    0
    Seat'e dair tüm aksesuar ve yedek parcalar ( koltuk jant tampon kaput vs vs gibi hacmi büyük geniş olan ürünler haric ) temin edilir. Seat Leon'lar için (2005 ve sonrası ) servisten daha uygun bir fiyata ön kolçak yani kol dayama getirtebilirim. ( İSPANYA'DAN ) Fiyat; 200 liradır. bana kalırsa gayet uygun orjinal bir parcaya göre... Siparişi verilen ürünler İSPANYA dönüşü kargoya ve ya elden bir sekilde sahiplerine verilecektir.

Lejyoner ( Gokhan ) abinin konuya onayı vardır bilginize.

FOTOĞRAFLAR TEMSİLİDİR.
    dsc0092v.jpg

İspanya'dan geri dönüş yapacak olan bir dostumun bana vermiş oldugu bilgiyi size aktarmış oldum Sayın SCW üyeleri. Gerekli iletişimi facebook mesaj üzerinden konusabiliriz.... Parca Seat LEON 2005+ sonrası içindir bilginize .... Her hangi bir şey sormak isteyen bana ulasabilir... TAMAMEN ORJİNALDİR ! Faturaları yanında verilecektir. Kar amaclı bir ticaret değildir. Tamamen ihtiyacı olanlar için buraya aktarılan bir yazıdır...

2009+ sonrası uyumlu FR vites körüğü ve topuzu..

img2852qi.jpg img2864hm.jpg

Linea R panjur 85 €

linear2.jpg

FR STOP ( L stop )
    images.jpg

GİBİ TÜM ORJİNAL AKSESUAR VE YEDEK PARCALARI TEMİN EDİLİR. TEKRAR SOYLUYORUM KAR AMACLI BİR TİCARET DEGİLDİR. TÜM ÜRÜNLER FATURALI BİR SEKİLDE TESLİM EDİLECEKTİR. BÜYÜKCEKMECE TOPKAPI ARASI ORTAK NOKTADA BULUSUP ELDEN TESLİMİ YAPILABİLİR. YA DA İSTEYEN OLURSA ADRESİME GELİP ÜRÜNÜ ALABİLİR. düşünenler benimle iletişime gecebilir.

denizgoktas, habildinar, kfy ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Kol dayama gerçekten kaliteli bendeki serviste takıldı orjinal yani aynı ürün ispanyadan gelenlerden . Kaliteli güzel bir kol dayama . Almanızı öneririm.

Bunu beğendi. EmreKLKSZ bunu beğendi.
  3. by_cagdas

by_cagdas SCW Üyesi

92
    59
    18
    Müthiş bir hizmet ihtiyacı olan arkadaşlar kaçırmamalı güncel servis fiyatları ile kol dayama 350 FR vites Topuz'u 265 Cupra pedal seti 275 ayak dayama 75 indirim maksimum % 5

EmreKLKSZ ve LeonStyle bunu beğendi.
  4. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    dostum kol dayama uzerınde seat amblemı varmı acaba cunku bır ara daha satılanlar uzerınde yoktu dıye bılıyorum ve orjınal kutusundamı

5. by_cagdas

by_cagdas SCW Üyesi

92
    59
    18
    Burakcım kol dayama ben bunu düşünüyorum kesin alacağım bir bak

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  6. EmreKLKSZ

322
    105
    0
    destek için teşekkürler. Cupra DSG pedal seti ve normal manuel pedal setide temin edilebilir..

Hayır Burak abi deride amblem yok fakat plastiginde tabiki de orjinal oldugu icin kabartmalı amblemi var orjinal kutusunda ve faturalı.. fiyatlar Türkiye'ye gore min 100 maks 215 lira fark ediyor gayette iyi bir rakam.

7. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Oem vag sitesinden beğenip isteyebilirmiyiz Emre?

8. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43

Beyaz araçta sırıtır kırmızı... Bende gri olanı var orjinal.

9. EmreKLKSZ

322
    105
    0
    begenip istedigin ürünün referansını bana iletirsen yardımcı olurum abicim

Bunu beğendi. Şef bunu beğendi.
  10. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43