Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İspanya ' dan ihtiyacı olan herkes için....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
destek için teşekkürler. Cupra DSG pedal seti ve normal manuel pedal setide temin edilebilir..

Hayır Burak abi deride amblem yok fakat plastiginde tabiki de orjinal oldugu icin kabartmalı amblemi var orjinal kutusunda ve faturalı.. fiyatlar Türkiye'ye gore min 100 maks 215 lira fark ediyor gayette iyi bir rakam.
emracım derısınde amblem olmaz plastık kısmında olur ozamn urun orjınal ve fıyat mukkemmel ozel mesaj atıyorum

Burakcım kol dayama ben bunu düşünüyorum kesin alacağım bir bak
bete9eny.jpg

cagdas abı urun guzel urun aslında bızım kltuklar dıreksıyonda kırmızı dıkıslerde var olabılır aslında

Aksine ben çok uyacağını düşünüyorum FR koltuk dikişleri kırmızı gösterge çubukları kırmızı sportiflik hissini veren renk zaten kırmızı

Doğru diyorsunuz da kırmızı yoğunluğundan direk kol dayama göze çarpacak. Yine de siz bilirsiniz. Araç rengiyle daha uyumlu olanı tercih etmenizi öneririm.

Fiyatlar çok makul...iyide ben şunu anlamadım kusura bakmazsanız sormak isterim. Bu kadar ürünü nasıl getireceksiniz birde gümrük ne olacak. Sadece meraktan sordum :)

dediğiniz gibi ürünler kutulu ve orijinal olarak gelecekse kol dayama ve fr vites topuzu sipariş etmek isterim

Fiyatlar çok makul...iyide ben şunu anlamadım kusura bakmazsanız sormak isterim. Bu kadar ürünü nasıl getireceksiniz birde gümrük ne olacak. Sadece meraktan sordum :)

İsmail abi ucakla dönüşü olacak ürünlerin tabiki de bir üründen 20 tane getirme gibi bir sans yok. belirli rakamlarda belirli cıkıslar yapılıyor. cıkısı ve pasaporta islenişi olmayan ürünleride gümrük yolu ile getirisini yapacagız. halkalı gümrükte bu islere bakan bir abimiz var sag olsun onun destegi dogrultusunda işimiz aksamayacak. bu arada ilk kez yapmıyoruz bu işi yani çelme takanımız olmayacak :)

Alınabilecek parçalar
uva6u8az.jpg

ezumeban.jpg

jaqyqa4y.jpg

aba4yded.jpg

pyratyju.jpg

Ben bunların hepsini almayı düşünüyorum

abicim ayak dayama ve vites topuzunda sana yardımcı olabilirim cunku diger urunler zaten TRde mevcut olup cokta uygun olabilecek rakamlarda. Ufak seylerin pasaporta islenmemesi taraftarıyız. he birde antende yardımcı olurum.. Özel mesaj ile iletisime gecelim

Vites topuzu ve körüğü kaç euro emre? Yada sadece vites topuzu oluyormu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt