Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İspanya ' dan ihtiyacı olan herkes için....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Helal olsun Emre kardeş,çok hayır duası alacaksınız bu hizmetle:seat

Seat'e dair tüm aksesuar ve yedek parcalar ( koltuk jant tampon kaput vs vs gibi hacmi büyük geniş olan ürünler haric ) temin edilir. Seat Leon'lar için (2005 ve sonrası ) servisten daha uygun bir fiyata ön kolçak yani kol dayama getirtebilirim. ( İSPANYA'DAN ) Fiyat; 200 liradır. bana kalırsa gayet uygun orjinal bir parcaya göre... Siparişi verilen ürünler İSPANYA dönüşü kargoya ve ya elden bir sekilde sahiplerine verilecektir.

Lejyoner ( Gokhan ) abinin konuya onayı vardır bilginize.

FOTOĞRAFLAR TEMSİLİDİR.
Ekli dosyayı görüntüle 9974

İspanya'dan geri dönüş yapacak olan bir dostumun bana vermiş oldugu bilgiyi size aktarmış oldum Sayın SCW üyeleri. Gerekli iletişimi facebook mesaj üzerinden konusabiliriz.... Parca Seat LEON 2005+ sonrası içindir bilginize .... Her hangi bir şey sormak isteyen bana ulasabilir... TAMAMEN ORJİNALDİR ! Faturaları yanında verilecektir. Kar amaclı bir ticaret değildir. Tamamen ihtiyacı olanlar için buraya aktarılan bir yazıdır...

2009+ sonrası uyumlu FR vites körüğü ve topuzu..

Ekli dosyayı görüntüle 9975Ekli dosyayı görüntüle 9976

Linea R panjur 85 €

Ekli dosyayı görüntüle 9977

FR STOP ( L stop )
Ekli dosyayı görüntüle 9979

GİBİ TÜM ORJİNAL AKSESUAR VE YEDEK PARCALARI TEMİN EDİLİR. TEKRAR SOYLUYORUM KAR AMACLI BİR TİCARET DEGİLDİR. TÜM ÜRÜNLER FATURALI BİR SEKİLDE TESLİM EDİLECEKTİR. BÜYÜKCEKMECE TOPKAPI ARASI ORTAK NOKTADA BULUSUP ELDEN TESLİMİ YAPILABİLİR. YA DA İSTEYEN OLURSA ADRESİME GELİP ÜRÜNÜ ALABİLİR. düşünenler benimle iletişime gecebilir.

kol dayama ve vites körüğü için hangi hesaba ne kadar eft yapıyoruz, nereye nereye :):)

Helal olsun Emre kardeş,çok hayır duası alacaksınız bu hizmetle:seat

Teşekkür ederim abi de estafurullah yaptıgımız iş o kadarda buyuk bir iş degil sonucta bugun böyle iken yarın sizin bana boyle bir katkınız olur. Her sey karsılıklı degildir. Ama birbirimize bazı konularda muhtacız. Bunu ben son bir haftadır cok iyi anladım bazı konularda. benim yine de herkese bi yardımım dokunmalı. Cok sukur bir yerden ugrasırken diger yandan Allah zaten yardımcı oluyor bana. Saygılar

bu urunler gumrukte yakalanmaz dımı

öyle bir şey olamaz kardesim muamelecimiz var.

emre hayırlı satışlar.bu güzel oldu afrein emegine saglık

emre hayırlı satışlar.bu güzel oldu afrein emegine saglık

Allah'a sükür abi. Seninle cok ciddi seyler paylastım ama görüyorsun ben yine iyimser taraftayım. Karakterim böyle anlamıssındır. Umarım herkese paydam yararım dokunurda sevindirebilirim.

anahtarlık fiyatı icin aksam dönüş yaparım bilgim henuz yok skype dan gorusuyorum yurtdısı aramaya cesaretim yok :))) ama uc asagı bes yukarı aynıdır diye umuyorum o bakımdan gerek yok bence. yine de haberdar edicem konu altında ve ya özelden yazar iseniz istekleri ve ya ögrenmek istediklerinizi hem konu tartısma konusu olmaz hemde diger ilgilenenlerin kafası karısmaz :) özelden mesajları bekliyorum

emre ispanyadan dah afarklı şeyler getirtebilirmiyiz (oto parçası vb.değil)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt