Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Inşallah 1.4 TSI LeoN

arkadaşlar aksesuar fiyatlarını karşılaştırabilmek adına ankara bayiiden de fiyat aldım aksesuarlar için fakat telefondaki arkadaş çift egzoz çıkışı için arka tamponun değişmesi gerek diyor. dedim yok öyle bir şey ama adam ısrarla arka tampon değişmeden olmaz diyor. anlamadım :( gerçekten öyle mi?

arkadaşlar aksesuar fiyatlarını karşılaştırabilmek adına ankara bayiiden de fiyat aldım aksesuarlar için fakat telefondaki arkadaş çift egzoz çıkışı için arka tamponun değişmesi gerek diyor. dedim yok öyle bir şey ama adam ısrarla arka tampon değişmeden olmaz diyor. anlamadım :( gerçekten öyle mi?

stock tamponda diğer tarafın da kesilmesi gerekiyo doğal olarak..
aero body kit tamponda da çift çıkış için nerelerden kesilmesi gerektiği şema halinde tamponun içinde belli zaten çok kolay..eğer çift çıkış derken tamponun sağ ve sol ucundan egzost olsun diyosanız..

eğer egsoz çıkışlarının arka taponun sağ ve sol taraflarından ayrı olarak çıksın istiyorsanız, orjinal tamponun sağ tarafından kesilmesi gerekecektir. onun da çok ustalıkla yapılması gerekir, yoksa çok çirkin durup sırıtabilir.
diğer yol ise seat servisten orj. aero body kit parçası olan arka tampon alabilirsiniz. alırken de siparişinizi çift taraflı egsoz çıkışı olarak istiyorum diye belirtirsiniz. servis de yeni tamponunuzu o şekilde aracınızı takar. sonra siz de egsoz ucunuzu gidip sağ ve sol olarak iki taraftar çıkarttırırsınız

arkadaşlar sanırım yanlış anlaşılma oldu ben çift egzoz çıkışı değil çift egzoz ucu istiyorum. yani aracın diğer tarafına bir egzoz daha eklenmeyecek. zannediyorum görüştüğüm çalışan arkadaşta yanlış anladı beni. çift egzoz ucu için herhangi bir değişime gerek yokmuş zaten.

arkadaşlar kartel koruma yaptırayım mı? sizlerin araçlarında var mı kartel??

arkadaşlar kartel koruma yaptırayım mı? sizlerin araçlarında var mı kartel??

kesinlikle ve kesinlikle yaptır dün kartelim delindi mıcırlı yoldan geçerken yerdeki taşa sürttü !!!!!!!! ne kadar yağ varsa gitti çekici çağırdık sonra götürdüm yaptırdım arabayı 240 TL gitti valla karteli kaynattırmama rağmen :S

Geri
Üst Alt