Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Inşallah 1.4 TSI LeoN

- Karter koruması yaptırmanın hem güvenlik hemde yakıt açısından ne gibi tavsiye edilmiyor anlamadım ki? Sanki biraz alakasız olmuş.
- FR ile Cupra tampon arasında fiyat farkı yok aynı.
- Cam filmi konusunda daha önce dediğim gibi kesinlikle hepsini bir çektir 2 numara. Ön camda dahil ben böyle yaptırdım 5 araba.
- İyi dilekleriniz içinde teşekkürler :)

karter koruması metal bir kafestir ve dolayısıyla araları açık olduğu için hem motor kirleniyor hemde arabanın alt yapısındaki ruzgar dinamiği bozuluyor. cam filmlerine gelince 5 arabada ne kadar ceza yediniz bilmiyorum ama benim leonumda 1 kere ceza yedim 136tl ve polis camcıya kadar bana eşlik edip sökturdu.(OTOYOL POLİSİ).

egzos ucu ariyordunuz
buyrun
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...z-ucretsiz-kargo-kapida-odeme-30398503/detay?
hem kaynak maynak uğraşmayip vida sıkıyorsunuz hem de orjinal seat sportla aynı ölçülerde..orjinaline dünyanin parasini vermeyin boşuna...komple egzos değil uç en nihayetinde

teşekkür ederim hocam. zaten vazgeçtim çift egzozdan ilerde belki düşünebilirim. aracımı yarın teslim alıyorum inş. aslında bugün vereceklerdi ama park sensöründeki boya kurumadığından araç da temizlenmemiş henüz, ben de aceleci bir insan değilim o kadar bekledik 24 saat daha bekleriz. bu arada da gittim plakamı aldım, kenarlarını sildirttim tinerle 10 numara oldu app ye gerek bile kalmadı kanımca. servise de söyledim tamponu delmeden yapıştıracaklar sadece. araca taktırdığım aksesuarlara gelince;

-ön kol dayama
-arka park sensörleri
-spor yaylar
-komple cam filmi (birçok arkadaşın tavsiye ettiği gibi önlere 2 arkaya 1 numara çektirdim bakalım yarın göreceğiz inş.)

150 tl önden ödeme yaptım kalanını yarın ödeyeceğim. indirim yapacaz tekrar falan dediler iyi dedim bakalım göreceğiz inş. fiyatlarını yazacağım.

ayrıca karter koruma yaptırmıyorum. dezavantajlarının avantajlarından daha çok olduğunu düşünüyorum.

bu arada arkadaşlar teslim alırken özellikle dikkat etmem gereken şeyler var mı? bunla ilgili konu da açılmış inceledim ama ek olarak dikkat etmem gereken varsa söyleyin lütfen ayrıca rodaja dikkat etmeli mi? ne kadar süre kaç bin devirde kullanılmalı? yarın servise de soracağım fakat sizlerin tecrübelerinden de faydalanmak isterim. sonra daha önce hiç turbolu bir araç kullanmadım. turbo motorlarda ilk etapta en çok dikkat edilmesi gerekenler nedir?

kullanma klavuzuna dikkat et, ilk yardım çantasına dikkat et.. Birde kullanma klavuzunda teybin kodu yazıyormu ona bak eğer yoksa servisten al. Benim teybim kilitlendi teyp kodu yazmıyordu kitapçıkta almak için bugün 35 TL bayıldım...

kullanma klavuzuna dikkat et, ilk yardım çantasına dikkat et.. Birde kullanma klavuzunda teybin kodu yazıyormu ona bak eğer yoksa servisten al. Benim teybim kilitlendi teyp kodu yazmıyordu kitapçıkta almak için bugün 35 TL bayıldım...

ok, teşekkürler.

Geri
Üst Alt