Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamın Beyaz duman atma sebebi (sorun çözüldü) pg:9

bende tam yanındaydım da ben direk beyaz gördüm demek ilk çıkan dumanlar maviymiş :D gökkuşağı gibi

kayadıbı servıs olarak bende cok vasat park sensoru takılsın dıye bıraktım ve 1 2 tane daha sorunum vardı.. sensorun bırı adam gıbı boyanmamıs suanda dokuluyor.. dıger sorunlarımdada gram ıyılesme yok.

kayadıbı servıs olarak bende cok vasat park sensoru takılsın dıye bıraktım ve 1 2 tane daha sorunum vardı.. sensorun bırı adam gıbı boyanmamıs suanda dokuluyor.. dıger sorunlarımdada gram ıyılesme yok.

demek genelde sorunlu :D

Ablacım geçmiş olsun inş önemli bişeyi yoktur...

Yağ dumanı başka bir açıklaması yok..

Bir arabanın conta yakması için aşırı hararet durumu olması lazım. 5 den 3 e takmakla aşırı hararet olmaz. Arabaya fabrikadan hatalı conta takılmış olabilir. Sizin yerinizde olsam aracı bu şekilde kullanmam. Çünkü su ile karışmış yağ motorun düzgün yağlama yapmaması anlamınada gelir. Yağsız kalan (oil starvation durumu) bir motorda fazla dayanmaz..

Geçmiş olsun o kadar aşırı dumanın aniden çıkması pek iyi olmamış ama servis sonrası araçta duman atma yoksa sorun belli demektir.Tabi fazla yağı aldıklarını gözünüzle gördün mü Burçak?Buda önemli zaten kayadibi ile aram hiç barışık değildir.
Aracı boş bi anında yine zorla bakalım ne sonuç verecek.Yada başka bi servisede göster derim.

xx

Geçmiş olsun o kadar aşırı dumanın aniden çıkması pek iyi olmamış ama servis sonrası araçta duman atma yoksa sorun belli demektir.Tabi fazla yağı aldıklarını gözünüzle gördün mü Burçak?Buda önemli zaten kayadibi ile aram hiç barışık değildir.
Aracı boş bi anında yine zorla bakalım ne sonuç verecek.Yada başka bi servisede göster derim.

xx

valla görmedim yağı aldıklarını .....ama kayadibinin bugün yaptığı en hevesli hizmet plakama kendi isimlerini takmalarıydı yine :p:kizgin:

:D Plakalık olunca öyle oluyor hemen söküyorlar:)
En güzeli çift taraflı bant ve plakalık olmaması.

xx

Araba sanırım ilk kez gazlandı böyle,ondan olmuştur:p siz gün aşırı redline yapmaya dewam edin hiçbişe olmaz:) bazen tozu dumana katmak gerek neticede....

Geri
Üst Alt