Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamın Beyaz duman atma sebebi (sorun çözüldü) pg:9

Aldığınız yakıtı yoğun iş yapan istasyonlardan almanızı tavsiye ederim ve petrol ofisi güzel bir seçim bende sürekli petrol ofisinden alıyorum. Bunun sebebi bir istasyonda aracıma oktan yükseltici istediğimde biz oktan yükseltici satmayız gerek duymaz müşterimize sunmayı diye dile getirmişlerdi. Bir konu daha dile getireyim sürekli aynı yerden alıyorsanız yakıtınızı yeni yakıt geldiğinde aracınıza doldurtmayın yada ordan almayın. İstasyonların depo temizliği yapılmadığı için depolarını yeni dolduran istasyonlarda ister istemez pislik olabiliyor bilmem anlatabildimmi:)

göztepe minibüs yolu üzerindeki istasyondan aldım.Son 1 aydır o istasyonu kullanıyorum.Artık değiştirmeyi düşünmüyorum.

ben yaklasık 2 aydır benzini full den alıyorum 97 oktan koyuyorum sürekli ve aracı genel olarak 4000 dervir civarlarında ve üstünde kulanıyorum

beyaz dumana hiçi rastlamadım sanırım yakıtta pislik olusmus olabilir yada bir anda asırı yuklenmeye kedi gibi motorumuz dayanamamıs olabilir :D

cut out taktıktan sonra 6000 devirleri goruyorum walla:D canavar gibi arac :D

keşke bilipde istasyon tarifi yapsam ama bana uzak oralar:) tavsiye verecek arkadaşlar vardır eminimki

orda eskiden hastanenin karşısında shell vardı bi abimizindi orası sonra sattı opet oldu galiba sizde eski bp den yeni po dan alıorsunuz benzini o civarda en güzeli bence atatürk caddesinki shell

1. Conta yanması ile egzodan duman çıkmasına kadar zaten motor servise kadar zor gider
2. Yağ fazlaymış / Full den yakıt almayın diyen, ya maaşını beğenmiyordur, tazminatı alıp atılsın diye bekliyordur, ya da markette manav bölümünde işe başlasın, her 2 cümlesi de otomotiv sektöründe , adamı ipe götürür. Tek soru sorun: fazla yağı nasıl geri almışlar?
Şu andaki yağ seviyesini de kontrol ettirin, başka bir yyere.

yalnız kimsenin yapamadığını sen yaptın burçak müthiş bir sahne oldu benim açımdan birkez de aynı sahneyi bostancı sahil yolunda s 2000 yaşatmışdı ama yinede seninki kadar duman çıkaramamıştı:Dtabi bu işin espirisi arabaya zarar gelmesi iyi bir durum tekrar geçmiş olsun

yalnız kimsenin yapamadığını sen yaptın burçak müthiş bir sahne oldu benim açımdan birkez de aynı sahneyi bostancı sahil yolunda s 2000 yaşatmışdı ama yinede seninki kadar duman çıkaramamıştı:Dtabi bu işin espirisi arabaya zarar gelmesi iyi bir durum tekrar geçmiş olsun

ben o dumanın benden çıktığını anlamadım ki korktum arkada biri kaza yaptı sandım :)

1. Conta yanması ile egzodan duman çıkmasına kadar zaten motor servise kadar zor gider
2. Yağ fazlaymış / Full den yakıt almayın diyen, ya maaşını beğenmiyordur, tazminatı alıp atılsın diye bekliyordur, ya da markette manav bölümünde işe başlasın, her 2 cümlesi de otomotiv sektöründe , adamı ipe götürür. Tek soru sorun: fazla yağı nasıl geri almışlar?
Şu andaki yağ seviyesini de kontrol ettirin, başka bir yyere.

bunu söyleyen yetkili servis :confused: öyle dedi bana yağmı aldınız dedi biz geri çektik yağı dedi

Geri
Üst Alt