Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamın Beyaz duman atma sebebi (sorun çözüldü) pg:9

bence de yağını başka bir servise kontrol ettir burçak fazla yağı aldık derken sonra da yağ eksikliğinden motoru pert etme :(

bence de yağdan dolayı oluşan bir sıkıntı, yakıta suç atmak doğru olmayabilir. ben de opet ve full tercih ediyorum bu güne kadar defalarca full'den fulledim hiç sorun olmadı.

arkadaşlar conta yakması için önce aracın hararetinin yükselmesi lazım ve daha sonra yağ çubuğunu çektiğimizde de yine yağın beyazlaşması lazım.bu başka bi problem gibi geldi bana

çok geçmiş olsun bizde korktuk vala yolda :D

olay şu şekilde oldu tam yanımdan geçerken ilk önce hafif beyaz duman atmaya başladı 1 2 sn ye sonra bianda attı ama arkası hiç bir şekilde görünmüyordu okadar çok attı sonra atma azalmaya başladı ve durdu sonra sağa çektik ne oldu dediğimizde kıwanc abi 5 ten 3 çektirmiş ondan sonra olmuş :D

yha servisi kötülemek gibi olmasında ben aracı kayadibinden aldım servise balatadan koku gelior diye gittiğimde bana söledikleri seçenekler çok saçmaydı ben beğenmedim kayadibii birde eryaya gösterin bence

Ben öyle dumanı genelde Formula pistlerinde aracların motoru patladığında görmüştüm:)

Burcak işin esprisi bir yana senin dün attığın duman beyaz değil maviydi..

İlk başta yoğun bir mavi sonra beyazlaştı,tam arkasında ben vardım..

ben ilk duman attığım anı farkedemedim göremedim yani o sırada uyarı ışıkları falan yanınca dikkatimi oraya vermişim sonra bi anda gördüğümde duman beyazdı.

Geri
Üst Alt