Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza TDI & Cordoba TDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takarız park sensörü sorun değil :)

alfa 147 veya 156 alacaktım hafta sonu bugün karar değiştirdim seata :)

bende civic varken,cordobalara gıpta ederdim "adamlar hem benden az yakıp,hem daha iyi yol tutup,hem de full donanımlı arabaya biniyor" diye.. kısmet oldu aldık,bi süre sonra da chiplendik,cupra tampon bana uyar da bizim yollara uymaz:D
hayırlısı artık ama vectranın kapılarının kapanma sesini özleyeceksin:p

bende civic varken,cordobalara gıpta ederdim "adamlar hem benden az yakıp,hem daha iyi yol tutup,hem de full donanımlı arabaya biniyor" diye.. kısmet oldu aldık,bi süre sonra da chiplendik,cupra tampon bana uyar da bizim yollara uymaz:D
hayırlısı artık ama vectranın kapılarının kapanma sesini özleyeceksin:p

Senin Civic bozukmuş be abi :eek:

eski vectram

25926324.jpg

Ya herkesin zevki farklı ama;
Bence büyük araçlara, yada concept olarak daha lüx araçlara modifiye daha çok yakışıyor....
Vectra, Passat, A6, E kasa, 5 kasa... :D

Çoğunuz kro der belki ama, bence öyle... :)

walla resimde görüldüğü üzere benim vectraya yapmıştım bayaa masraf ama sattık ::eek:key:

kısmet artık cordobaya :eek::eek::eek::eek:

ewt ewt takip et konuyu sen :) alana kadar konu devam edecek alınca resimleri koyana kadar :D

İbizanın piyasası şöyledir :) temiz bir ibizayı piyasa şartlarında makul bir fiyata satışa koyarsanız satış süresi 1 - 72 saattir :D cordoba hiç satmadım bilemiyorum... yol tutuşu için ibiza ile başka bir araç karşılaştırılmamalı... ibizayala virajlarda eğlence yaparsınız :D e elbette parkı kolay, kıvrak, az da olsa cordi den daha iyi çeker... ehh zaten dizayn olarak elbette daha sportif hatlara sahip... :) Şimdi cordici arkadaşlar kızacak baya ibizacı bir yazı oldu ... kaçtım hemen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt