Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza TDI & Cordoba TDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cordoba da alabilirim ibizada bakalım ne olacak :) dırın dırın :D

ben cordoba al derim çok güzel yapılıyor hem bagajıda çok büyük ibizada bir bass kabini kodunmu doluyor ama cordobada öle bir sorun yok işte sana bir kaç örnek dayımın eski cordisi :eek:key:
<script src='http://img42.imageshack.us/shareable/?i=dscf0518r.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

<script src='http://img821.imageshack.us/shareable/?i=dsc01086h.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

oy oy oy kafam karışıor iyice :) bass kabini koysanda sedan arabada bass almak zaten zordur .. büyük kabin konması lazım..

ama resimlerdeki araçlar güzelmiş.

bi ibizaya yönleniyorum bi mesaj gelio cordoba diyorum.

peki hangisi daha kolay satılır 2. elde ?

oy oy oy kafam karışıor iyice :) bass kabini koysanda sedan arabada bass almak zaten zordur .. büyük kabin konması lazım..

ama resimlerdeki araçlar güzelmiş.

bi ibizaya yönleniyorum bi mesaj gelio cordoba diyorum.

peki hangisi daha kolay satılır 2. elde ?

bana sorarsan her ikiside aynı sadece arada bagaj genişliği farkı var ama kimi insan sedan sever kimisi hb sever o yüzden seçim sana ait 18 e 2004 model bulabilirsin o arabada signo yada s-rider olacak ki full olsun her ikiside full versiyonun adı sadece model yılına göre isimleri değişti signo idi s-rider oldu sonra stylance oldu sonrada style oldu şimdi aklında donanım yada yakıt performans olarak soru işaretleri varsa onları cevaplayabiliriz

2005 model Cordoba 1.4 TDI S-Rider şuanda görüştüğüm var... ibiza elendi. bakalım akşama arkadaş bakacak arabaya temizse yarın alabilirim ;)

ıbızamı & cordobamı :)

hangisi 2.de daha haraketli ?

he birde yol tutuşu hangisinde daha iyi cordoba ? ibiza :)

daha cevap bulamadık müdür.

sedan cumhuriyeti memleketimizde cordoba daha iyi gider gibi 2.elde..tipte de alfa romeo 156nın daha toparlak hali olarak canlanıyor gözümde.. ama öyle yüksek bir bagaj+bayan kullanıcıyla park sensörsüz olmaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt