Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza TDI & Cordoba TDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İbiza yada Cordi arasında sadece görsel fark var onun dışında donanımlar aynı.Aracın biri hatchback ve biri sedan yani.Stylance en dolu modeldir genelde yukarıda arkadaşın dediği gibi fiyatı yüksektir ama her stylance ta birbirine benzemez.Mesela 2007 bazılarında 2008 fonksiyonel direksiyon vardır 4 hava yastığı gibi başlıca temel farkları gözlenir birde fr tampon yani makyajlı kasa olarakda bilinir.
1.4 tdı az yakar çünkü motor 3 silindirlidir ve 80 hp olanlar büyük oranda stylance modeli.S-rider 75 hpdir.Siz 18000 e temiz araç istiyorsanız 2004 model 2005 model araştırmanız lazım.Bu araçların ağır bakımlarıda 90bin kmde yapılır ama 180bin olupta hiç yaptırmayan birinide biliyorum:)Bu tamamen aracın ne kadar temiz kullanıldığı ile alakalı birde cebine güvenen ağır bakımı yaptırmıyor.
Cupra tampon ön yada arka çıkma bulmak çok ama çok zor hattta arka tampon imkansız gibi birşeydir.Aracı alırken üzerinde cupra arka tamponlu olanlarını tercih etmeniz yararınıza olur.
Araç rahatsızdır ama viraj kabiliyeti yol tutuuda buna nazaran başarılıdır.Alışmanız gerek birçok ses olacak:)
Daha çok yazılabilecek şey var ama bunlar başlıcaları.
Modifiye işe girdiğinizde araç kendini çabuk sevdiriyor:)
Sonuç itibariyle seat bir tutkudur.;)

xx

Senin Civic bozukmuş be abi :eek:
4ileri vitesin müsrifliği,arka salıncakların takozlara gümgüm vurması,bi sertleşip bi yumuşayan+kamyonunkinin boyutlarıyla yarışan direksiyon,yol abaküsü,fasıla ayarsız-kanser
sebebi silecekleri,bagajdaki yükseltilmiş zemini,r9 debriyajı sertliğindeki gaz pedalı standarttı benim ES VTEC civicde.. kmsi de bendeyken 7bin-19bin aralığındaydı.. gayet bakımlıydı:) yani civicim varken,benden ucuza benden full cordobalara imreniyordum.. bu yaz memlekete giderken seyreyleyim cümbüşü,o bagaja neler sığacak.. civicle giderken kargoya veriyordum ya da otobüüslere emanete:D

ewt günaydın öncelikle arkadaşlar, evde başbakana görüşlerini aldık ve cordoba sınıfta kaldı ibiza ile aramaya devam diyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt