Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza style mi ? Yeni nissan note 1.2 tekna mı?

valla malum sitelerde o paraya 2008 leonlar var. tabi nasıllar bilemem...
bence pahalı

evet arkadaşlar araca dün bir ton yol gidip baktım. Ne yazık ki istediğim gibi değil.

Araç 50.000 de ama çok hor kullanılmış. Arka koltukta 2 sigara yanığı ve ön koltukta 1 sigara yanığı. Arka bagajda stepne kapatan bölüm çökmüş. Aracın arka bagajı, kaput (bir bölümü) ve çamurluk servisde çok kötü boyanmış. Akşam fenerle bile belli oluyor. Gün ışığında siz düşünün.
Hatta bu düzeltilmiş haliymiş. Araç sahibinin renk farkından dolayı şikayette bulunup tekrar boya işlemi görmüş.
Aracın type ışıları çalışmıyor dedi. Alırsam halledersiniz dimi dedim. Ben uğraşamam bi elektrikçide halledersin diyince.
Son noktayı koydum :)

Kaportadaki çiziklerde cabası

34 bin liraya
esp, asp, 2 hava yastıklı, 4 cam otomatik, kapı ayna gövde renkli, yokuş kalkış desteği olan bir reference al daha iyi bu araçtan.
Sıfır sıfırdır benim görüşüme göre. Kendi adıma 2. ellerden bıktığım için gidip ibiza almıştım.
Belki o araç 50 binde bile değildir.

34 bin liraya
esp, asp, 2 hava yastıklı, 4 cam otomatik, kapı ayna gövde renkli, yokuş kalkış desteği olan bir reference al daha iyi bu araçtan.
Sıfır sıfırdır benim görüşüme göre. Kendi adıma 2. ellerden bıktığım için gidip ibiza almıştım.
Belki o araç 50 binde bile değildir.
km ojinal gibi, gelen mesajda son muayenede 1 sene önce,43.000 de gözüküyor. Ayrıca aracın senesinden dolayı triger kayışının degişmesi lazım.

Ayrıca dediğin gibi bora, sıfır seat ibiza almaya karar verdim. St türkiyede sadece eskişehirde var 39.000 + pek sensörü
seat ibiza style için aldugım fiyatlar aşagıda, bugün kısmetse bir bayiye kaparo göndereceğim

14. style ibiza kırmızı

Erya: apollo mavisi 38. 900
Ayguv : 37.500 + park sensörü
Altur : 37.350 + park sensörü
Doguş : 37.450
Kayadibi : 37.600 + park sensörüne ileve 250 tl

Evet arkadaşlar işlem sonlandı.
1.4 style ibiza kırmızı için doğuş oto 1000 lira kapora gönderildi.
37.450 tl.
Hepinize çok teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt