Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza style mi ? Yeni nissan note 1.2 tekna mı?

Emre bende ibiza kullanicisiyim. Arabadan çok memnunum. Daha önce cilt kullandım. Evet belki ibizadan geniş. Senin note ta ole olabilir. Beygir de önemli. Benim cilt 1.3 benzinli 95 beygirdi. Massallahi vardı. 180 gördüm tik yok daha gidicek. Ama 1.2 alınmaz be.
Bu gidisle seat ibiza gibi gozukuyor tercihimiz

Al ibizayı biraz bin sonra tak lpg'yi doya doya bin :D
Mayısta lpg taktırdım araç 32 bin idi. 7 ay olmuş. şimdi 50 bine 100-200 km kaldı nasipse...
İbiza iyidir iyi.

Al ibizayı biraz bin sonra tak lpg'yi doya doya bin :D
Mayısta lpg taktırdım araç 32 bin idi. 7 ay olmuş. şimdi 50 bine 100-200 km kaldı nasipse...
İbiza iyidir iyi.
Bora, araba 2000 motorda olsa lpg taktırmam diye düşünüyorum :) Nedense inanılmaz bir soğukluk var lpg ye karşı....

Bir bu konuda anlaşamadık :D
Lpg candır can :)

hocam binen memnundur ama ben bizzat gözümün önünde tüplü arabanın gaz kaçağından patladığını görünce verir parasını binerim benzinlicilerden oldum iyice :)

yeni kitler tabii ki güvenli ama yakıt konusunda fabrikasyon olmayan bir işe güvenemiyorum şahsen

hocam binen memnundur ama ben bizzat gözümün önünde tüplü arabanın gaz kaçağından patladığını görünce verir parasını binerim benzinlicilerden oldum iyice :)

yeni kitler tabii ki güvenli ama yakıt konusunda fabrikasyon olmayan bir işe güvenemiyorum şahsen
katılıyorum, ben orjinalciyim

arkadaşlar değerli yorumlarınız ile % 70 seat yöneldim ve seat müşteri hizmetlerini arayıp SEAT İBİZA ST nin hangi bayiilerde olduğunu öğrendim. Şu an sadece 2 adet ST var. Biri Antalya Biri Kayseri, Antalyayı aradım ve satıldığı söyledir. Erya'daki Teknik paketli ve 17' jantlı kırımızı da satılmış ve ellerinde sadece bir tane apollo mavisi renginde varmış. 38 900.

arkadaşlar değerli yorumlarınız ile % 70 seat yöneldim ve seat müşteri hizmetlerini arayıp SEAT İBİZA ST nin hangi bayiilerde olduğunu öğrendim. Şu an sadece 2 adet ST var. Biri Antalya Biri Kayseri, Antalyayı aradım ve satıldığı söyledir. Erya'daki Teknik paketli ve 17' jantlı kırımızı da satılmış ve ellerinde sadece bir tane apollo mavisi renginde varmış. 38 900.
Apollo mavi cok güzel bir renk degişik

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Geri
Üst Alt