Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Kaza ve Pert:(

sonuçları bildireyim istedim arkadaşlar:
1) kasko pert etti 22.500 TL'de şerh düşerek anlaştım ve parayı aldım. Tahkim heyetine gidecektim ama sonra uğraşmaktan bıktım ve olayı bu şekilde kapattım.
2) Mahkemem 10 Temmuz 2013 tarihinde oldu. şikayetime devam ettim (avukat arkadaşım tavsiyesi üzerine). Ben şikayetimde devam edince karşı taraf "bende şikayetçiyim" dedi!!! Yeni resimleri ve olayın benim dediğim gibi olduğunu gösteren hasar resimlerine görüş yazarak mahkeme dosyasına eklettim.
3) Eylül ayınada bilirkişi atayarak olay yerinde bulaşmak üzere gün verdiler.
4) Kasım ayına 2. duruşma günü verildi.
5) bindik bir alamete nereye gidiyom bende bilmiyom :)

O işler düzelir üstadım siz nasıl oldunuz,parmagınız nasıl.?

saol dostum. takmıyorum o tarafları zaten gidiyo kendi yolunda. parmağa gelince hareket kaybım yok çok şükür. ancak hala tam kuvvet çalışmıyor. bazen ağrı yapıyor, fizik tedavi istiyor hala:( havalar soğuyunca biraz sıkıntı yapacak gibi ama herşeye rağmen buna şükür iyiyim iyi saolun.

Allah tekrarını göstermesin..Geçmiş olsun tekrar.

çok geçmişolsun ....umarım istediğiniz gibi sonuçlanır davanız...ancak o yolu biliorum saçma sapan göbekleri olan yerler tekrardan geçmiş olsun

büyük geçmiş olsun daha yeni görüyorum konuyu. sonuçlardan haberdar olmak isteriz

Büyük geçmiş olsun kardeşim... Dilerim parmağında arıza kalmaz... Kötü bir kaza olmuş... Exper in verdiği pert raporunda sıkıntı yok bence araç gerçekten perte çıkmalı... yalnız 20-21bin liraya tav olma... gerekirse dava aç kasko şirketine... 30bin lira ise kasko bedeli en az 25-28bin lira alman lazım... peşini bırakma... tekrar geçmiş olsun...

Geri
Üst Alt