Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Kaza ve Pert:(

Geçmiş olsun.
Her zaman aklınızda olması gereken birşey var.Bu gibi durumlarda Sigorta şirketleri kapıyı minimumdan açar kabul ederseniz kapanır.Etmez iseniz pazarlık yaparsanız bu meblağı yükseltirler.Araç değeriniz 30Bin TL ise %10 altını öder size.Yani 27.000 TL ödemesi gerekir.Tabi sıkı bir pazarlığa girmeniz gerekiyor Kasko Şirketi ile.Sakın geri adım atmayın.Acentenizi arayıp bol bol sıkıştırın ki acenteniz de bu durumla ilgili sigorta şirketine baskı yapsın.Bunun cok büyük bir rolü var.Tekrar geçmiş olsun.

büyük geçmiş olsun ibiza da kaya gibi sağlammış

arkadaşım çok geçmiş olsun. karakolda verdiğin ifade de keşke kaza raporunada itiraz ettiğini ve kabul etmediğini belirtseydin.

Karakola ifademi hastaneden çıkınca verdim davacı olduğumu belirttim, trafik tutanağı ise daha sonra geldi. Tutanağa itiraz etmek için gitmeye o zamanlar durumum uygun değildi böylece zaman geçti gitti. Şuan, savcı önüne çıkıncaya kadar bir şey yapmayı düşünmüyorum oradaki durumlara göre bir tavır takınacağım. Kapanır yada devam eder.

büyük geçmiş olsun ibiza da kaya gibi sağlammış
hemde ne biçim. emniyet kemeri ve hava yastıkları süper bir kombine yaptılar. kaporta çelik barlar felan, kazayı yapınca daha iyi anladım sağlamlığını.
gösterge panelinde ve pedal takımının orda en ufak bir oynama yok. boşuna 5 yıldızlı değil.
kuş grubu bir arabayla yapsaydım bu kazayı, motoru kucağımı alır arka koltuğa otururdum herhalde:)

@RickPierOneiL

kasko bedelim 30bin ancak listelerde 28bin diye geçiyor. acentem ödeyeceğim prim değeri düşsün diye yapmıştı.
28.000*0,9=25.200 yapıyor. 21bini 22bin yaptılar. bence hala uygun değil pazartesi tekrar göreşeceğim. bencede olması gereken rakam 24-25bin.
Bu arada axa bölge müdürlüğü ile direkt ben görüşüyorum acentem değil.

Ciddi kaza..Geçmiş olsun ufak sıyrıklarla atlatmanız ve başka kimsenin zarar görmemesi sevindirici...

büyük geçmişler olsun Allah beterinden saklasın

Geçmiş olsun... Evet mal canın yongasıdır ama herşeyden önce sağlık. Size ve başka birine birşey olmamış ya, en önemli nokta orası. Maddi konuları da hakkın doğrultusunda aşman dileği ile...

sonuçları bildireyim istedim arkadaşlar:
1) kasko pert etti 22.500 TL'de şerh düşerek anlaştım ve parayı aldım. Tahkim heyetine gidecektim ama sonra uğraşmaktan bıktım ve olayı bu şekilde kapattım.
2) Mahkemem 10 Temmuz 2013 tarihinde oldu. şikayetime devam ettim (avukat arkadaşım tavsiyesi üzerine). Ben şikayetimde devam edince karşı taraf "bende şikayetçiyim" dedi!!! Yeni resimleri ve olayın benim dediğim gibi olduğunu gösteren hasar resimlerine görüş yazarak mahkeme dosyasına eklettim.
3) Eylül ayınada bilirkişi atayarak olay yerinde bulaşmak üzere gün verdiler.
4) Kasım ayına 2. duruşma günü verildi.
5) bindik bir alamete nereye gidiyom bende bilmiyom :)

Geri
Üst Alt