Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hyundai ACCENT BLUE 1.6 CRDI 128ps 260nm 6 ileri

amerikanlardaki gibi koldan 3 otomatik te olabilir

hala 4 ileri otomatik şanzuman kullanıyor Allah'ım sen büyüksün ya :) araç gitmiyor ki.

1.6 Crdi 128 hp motoru baya iyi gider gibime gelio serbay abi :D ama şu 4 ileri vitese tutulmuyo değilim bizim akraba aldı sonata 4 ileri güldm dedim bnm araba 7 ileri 1 fazla verebilirim sana felan dalga geçtim adamla

1.6 Crdi 128 hp motoru baya iyi gider gibime gelio serbay abi :D ama şu 4 ileri vitese tutulmuyo değilim bizim akraba aldı sonata 4 ileri güldm dedim bnm araba 7 ileri 1 fazla verebilirim sana felan dalga geçtim adamla

Onlara sözüm yokta benzinli 4 ileri gitmiyor. 3 hafta önceye kadar 2 yıl kullandım 125 ps ama araba 170-180'i geçmiyor yokuş aşağı bile :D

Onlara sözüm yokta benzinli 4 ileri gitmiyor. 3 hafta önceye kadar 2 yıl kullandım 125 ps ama araba 170-180'i geçmiyor yokuş aşağı bile :D

doğrudur. ben kullanmadım benzinlisini ama uzak duralım biz tehlikeli arabalar :D durmuyor yawww

fiyatı bence fazla bu arabaya..
özellikle en büyük rakibi Cerato kendini aşmışken.. :)

fiyatı bence fazla bu arabaya..
özellikle en büyük rakibi Cerato kendini aşmışken.. :)

evt cerato da çok iyi oldu bu sefer bakalım hangisi ama era nın avantajı dizel motoru ceratoda dizel getirirse çekişme çok olur aralarında

geçen gün test aracını gördüm trafikte. Canlısı okadar da güzel durmuyordu. ne kadar kasa farklı gözükse de bence taksi havasını üzerinden atamamış.
O paralara çıkılmaz bence bu araba için, her ne kadar tiksinsem bile Fluence bundan daha iyi bir seçenek olacaktır

bu era da yeni 1.6crdi 128 hp motor çıkıcak 1.6 110 hp lik dizel uçuodu durmuyodu bu nasıl durucak görücez :D

Durmuyor zaten sitesinde 43 metre diyor. Eskisiyle arkadaşım yan yatıp arka lastiği koparmıştı. Neyse ki emniyet kemerleri takılıydı. Bu arada 40.000 TL'ye ne alternatifi var ki dizel? Araba fiyatları biz farkında olmadan ufak ufak iyice abardı yine..

Geri
Üst Alt