Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hyundai ACCENT BLUE 1.6 CRDI 128ps 260nm 6 ileri

tercih edilme sebepleri genelde parça uculuğudur bana görede ama ne olursa olsun bi honda alabilecekken o fiyata gidipte hyundai gibi bir firmaya okadar parayı vermek saçma eski 1.5 dizeller 33.000 hem seri hemde az yaktığı için genelde şirket ve taksiciler tutuyordu...

honda motordan ıbaret b araba o fıyata alınan b honda su araba kadar dolu olamaz hıc b zaman,bu fıyata bırebır aynı ozellıklerı barındırabılecek b honda alınabılınıyorsa zaten honda alınır,sırketler ve taksıcıler mantıklı olanı yapıyorsa tam tersını yapıcak degılızkı :) Herkes o paraya hyundaı alınmaz mantıgı ıle yaklasıyor olsaydı etraf tek tıp arabadan gecılmezdı

O kadar parayi buna vermem jetta alitim 10 numara araba

honda motordan ıbaret b araba o fıyata alınan b honda su araba kadar dolu olamaz hıc b zaman,bu fıyata bırebır aynı ozellıklerı barındırabılecek b honda alınabılınıyorsa zaten honda alınır,sırketler ve taksıcıler mantıklı olanı yapıyorsa tam tersını yapıcak degılızkı :) Herkes o paraya hyundaı alınmaz mantıgı ıle yaklasıyor olsaydı etraf tek tıp arabadan gecılmezdı

honda sadece motordan yapılmış bi araç olduğunu inanmıyorum bana göre seattdan bile daha üstündür hem kalite hem işçilik hemde motor yeni birine aldık 1.6 elegance aldık indirimli bu fiyata tek eksisi bu araban biri benzinli bu biri dizel

Hyundai olması belki fiyat olarak göz korkutuyor ama içi o kadar da kötü değil.. Heleki şanzımanı ve motoru birçok arabadan çok çok daha iyi... Özellikle bu arabada eski accentler gibi çok ağır değilse birçok arabayı rahatlıkla deler :D Seatın VW in dizellerini flan muhit boyu geçer :D
Hele ki çip yapılırsa 160hp lere ulaşıyor o zaman şaka gibi olur :D hehehee

honda sadece motordan yapılmış bi araç olduğunu inanmıyorum bana göre seattdan bile daha üstündür hem kalite hem işçilik hemde motor yeni birine aldık 1.6 elegance aldık indirimli bu fiyata tek eksisi bu araban biri benzinli bu biri dizel
Emınmısın motor uzerıne daha yogun olmadıklarına:) Sırketın adı zaten Honda motors co.ltd :) b honda motor olarak seattan daha ustun olabılır ama ıscılık,malzeme kalıtesı olarak braz gerıde dursun bunu kullanıcıları dahı soyluyor,2005 model b vtec2 ıle leon sıgno plus ı karsılastırırsan guncel olmayan modellerde bıle aradakı farkı gorebılırsın.Ayrıca olay zaten seatla olan karsılastırması da degıl,yenı accent ın en dolusu ıle es deger b arabayı aynı paraya satamaz honda dıyorum ben

Emınmısın motor uzerıne daha yogun olduklarına :) Sırketın adı zaten Honda motors co.ltd :) b honda motor olarak seattan daha ustun olabılır ama ıscılık,malzeme kalıtesı olarak braz gerıde dursun bunu kullanıcıları dahı soyluyor,2005 model b vtec2 ıle leon sıgno plus ı karsılastırırsan guncel olmayan modellerde bıle aradakı farkı gorebılırsın.Ayrıca olay zaten seatla olan karsılastırması da degıl,yenı accent ın en dolusu ıle es deger b arabayı aynı paraya satamaz honda dıyorum ben

kullanıcıdan kullanıcıya değişir konu farklı yerlere kaçıyor haklısın ama ben sadece bu fiyata daha üstün bi araç varken bunu almam diyorum tabi herkesin görüşü farklı alanda olucaktır beğenende ama hiç bir zaman bi hyundai yaklaşmam...

kullanıcıdan kullanıcıya değişir konu farklı yerlere kaçıyor haklısın ama ben sadece bu fiyata daha üstün bi araç varken bunu almam diyorum tabi herkesin görüşü farklı alanda olucaktır beğenende ama hiç bir zaman bi hyundai yaklaşmam...

bende sana dıyorumkı senın ustun olarak gordugun araba doluluk acısından accentle aynı para olamaz,onu da gectım honda alırım dıyosun ama karsılastırdıgın araba en basında performansı guzel az yakan b dızel motora sahıp,aynı fıyata daha ustun b honda olamıcagını soyluyorum bende,secım tabıkıde kullanıcıya kalmıs bır sey ama hyundaı dıyıp duz mantık yurutmemek lazım

bende sana dıyorumkı senın ustun olarak gordugun araba doluluk acısından accentle aynı para olamaz,onu da gectım honda alırım dıyosun ama karsılastırdıgın araba en basında performansı guzel az yakan b dızel motora sahıp,aynı fıyata daha ustun b honda olamıcagını soyluyorum bende,secım tabıkıde kullanıcıya kalmıs bır sey ama hyundaı dıyıp duz mantık yurutmemek lazım

1.4 CVVT PRIME OTM
39.400 TL 0 TL 39.400 TL

40.000 liralık araç benzinli olan modeliymiş birde 1.4 özellik bakımındanda 41.000 le alabileceğim honda civic elagance modelindede donanım olarak fazla bi artısı yok

1.4 CVVT PRIME OTM
39.400 TL 0 TL 39.400 TL

40.000 liralık araç benzinli olan modeliymiş birde 1.4 özellik bakımındanda 41.000 le alabileceğim honda civic elagance modelindede donanım olarak fazla bi artısı yok
hem 1.4 hemde o ıgrenc otomatık sanzımansa zaten baskan kaybettı :) Elegance ısmının altında ne oldugu da onemlı zaten

Geri
Üst Alt