Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hyundai ACCENT BLUE 1.6 CRDI 128ps 260nm 6 ileri

hem 1.4 hemde o ıgrenc otomatık sanzımansa zaten baskan kaybettı :) Elegance ısmının altında ne oldugu da onemlı zaten

neyse uzatmayalım herşey kişiden kişiye değişir bana göre hyundai kapının önüne koymam kimide başının taçı yapar 1.4 arabaya hemde otomatik şanzımanında binbirtülü sorun çıkaran bi araça para vermem. tek şey görünüş olarak güzel ama toyotayı anımsatıyor...

bu fiyat pahalı be bu aralaya o kadar da etmez bencede.hundai güzel araç ama genede ederi bu kadar değil.bu kasa ile güzel olmuş bakalım bekleneni verecek mi...

Dünya çapında en çok satılan Hyundai modeli unvanını elinde tutan Accent’in 7’nci jenerasyonu Türkiye’de. Tepeden tırnağa yenilenen otomobil, “Accent Blue” adıyla, Hyundai’nin ilk kez uygulamaya başladığı ‘5 yıl üçlü bakım paketi’ ve 33 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla yollara çıktı. Hyundai Assan’ın İzmit Fabrikası’nda üretilen Accent Era modeliyle birlikte satılacak araç, ilk etapta 109 beygir güç üreten 1.4 litre hacimli benzinli motor seçeneğiyle ithal edilecek. Bu motorla birlikte 5 ileri manuel ve 4 kademeli otomatik şanzıman seçenekleri bulunan Accent Blue’da, Mode ve Prime olmak üzere iki farklı donanım seviyesi arasından seçim yapılabilecek.
Yeni Accent Blue’nun Mode paketinde sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, ABS, ESP, elektrik kumandalı ön ve arka kapı camları, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, direksiyondan kumandalı radyo/CD/MP3 çalar ve USB-Aux-iPod bağlantısı, manuel klima, 60/40 oranında katlanabilen arka koltuklar, dijital bilgi ekranı ve saat, vites değiştirme göstergesi, aktif eko sürüş kontrolü, elektrikli yan aynalar, gövde rengi tampon, kapı kolları ve yan aynalar, 14 inç ebadında jantlar ve ön sis farları gibi özellikler standart olarak yer alıyor.
(ç)alıntıdır.. :)

standart donanımda ESP varmış helal ama hala kapak jant olayına aklım ermiş değil

Yeni Accent Blue

AccentBlue01.jpg

Arkadaşlar televizyon reklamlarında boğaz köprüsünün üzerinden geçen yeni accentleri sizde görmüşsümüzdür.. Ben de nette biraz inceledim.. Sağlamlık ve malzeme kalitesini bilemem ama adamlar fiyatına göre on numara araba yapmışlar diye düşünüyorum.. Benim çok hoşuma gitti.. Fiyat aralığı 34.000-40.000 tl..

İncelemek isteyenler için link..
http://accentblue.hyundai.com.tr

Bu modelde, direksiyon kendiliğinden kontra veriyor, elektronik yardımcılar bol bol mevcut, ancak %15 Kore ithalatı vergisi ödeniyor, yani ödenen meblağ teknik faydaya gitmiyor, Ötv indirimli Era 18.500 TL idi.
34.000li rakamlara, Cruze,focus varken bununla 1500km şehirlerarası yolculuk yapmak istemezdim.
Yeni motorlarına lpg de takılamıyor. Dieseli 40.000lerde olursa, rakipleri oldukça çoğalıyor zaten.

era larda kullandıkları benzinli motorla devam ediyorlarsa lpg uygulanabiliyor..dizel seçeneğini max.35bin TL de tutsalardı bence patlardı..

bu era da yeni 1.6crdi 128 hp motor çıkıcak 1.6 110 hp lik dizel uçuodu durmuyodu bu nasıl durucak görücez :D

hala 4 ileri otomatik şanzuman kullanıyor Allah'ım sen büyüksün ya :) araç gitmiyor ki.

Geri
Üst Alt