Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka LPG Kiti Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi marka Sıralı LPG Dönüşüm kiti kullanıyorsunuz ?

• Atiker

Kullanılan: 53 26.6%
  • Brc

Kullanılan: 44 22.1%
  • Landi & Landi Renzo

Kullanılan: 23 11.6%
  • Lovato

Kullanılan: 22 11.1%
  • Prins

Kullanılan: 16 8.0%
  • Emmegas

Kullanılan: 2 1.0%
  • Tartarini

Kullanılan: 7 3.5%
  • Zavoli

Kullanılan: 16 8.0%
  • Omvl

Kullanılan: 3 1.5%
  • Diğer

Kullanılan: 13 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
bu haftasonu mersinden bi antep kilis yapalım dedik giderken 66 tl 320 km götürdü ortalama 110 120 km/h 110 un altına düşmedim antepte tekrar fulledik 68 tl ye 420 km de anca bitti :eek: ortalama hız 100- 120 antebin gazı pahalı ama bereketli geldi sanırm :D

KME marka lpg kullanıyorum.ben arabayı alalı 6ay 10000km oldu şimdilik bi sıkıntı yaratmadı.Servis konusunda biraz kısıtlı gibi duruyo henüz bakım falan yaptırmadım...:)

ben landirenzo kullanıyorum 10k oldu enüz hiçbir sorun yasamadım uyumu da çok iyi göstergede kırmızıya düşünce 100- 80 km daha gidiyor ama gaz bitince kendi kendine benzine geçmiyor araba gaz kesince ben benzine atıyorum bip diye ses falan da yok zaten o sesi hiç mi hiç sevmediğim için bakımda soylemeyi bile dusunmuyorum gaz kestikten sonra tekrar benzin gaz yapınca 20 km daha gidiyor

ben landirenzo kullanıyorum 10k oldu enüz hiçbir sorun yasamadım uyumu da çok iyi göstergede kırmızıya düşünce 100- 80 km daha gidiyor ama gaz bitince kendi kendine benzine geçmiyor araba gaz kesince ben benzine atıyorum bip diye ses falan da yok zaten o sesi hiç mi hiç sevmediğim için bakımda soylemeyi bile dusunmuyorum gaz kestikten sonra tekrar benzin gaz yapınca 20 km daha gidiyor

gaz bitiminde benzine kendi geçmiyorsa sistemini kontrol etir sorun vardır. normalde kendiliğinden geçmesi gerekir...

Atiker var önceki aracımda da Atiker vardı hiçbir sorun yaşamadım

tartarini hakkında düşüncesi olan arkadaş varmı?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

tartarini hakkında düşüncesi olan arkadaş varmı?

tartarini yüksek ccli araçlara daha uygun diye biliyorum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

tartarini yüksek ccli araçlara daha uygun diye biliyorum

Selamlar arkadaşlar tekrar konu açmak istemedim, aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum ve sanırm atiker taktıracağım. Aracım su anda benzinli olmasına rağmen klima açıkken çekişten düşüyor evet klima açıkken bu düşüş normal belki ama bana normalden fazla bir düşüş gibi geliyor, lpg taktırırısam bunun artacağından endişeliyim ne dersiniz_?

Geri
Üst Alt