Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka LPG Kiti Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi marka Sıralı LPG Dönüşüm kiti kullanıyorsunuz ?

• Atiker

Kullanılan: 53 26.6%
  • Brc

Kullanılan: 44 22.1%
  • Landi & Landi Renzo

Kullanılan: 23 11.6%
  • Lovato

Kullanılan: 22 11.1%
  • Prins

Kullanılan: 16 8.0%
  • Emmegas

Kullanılan: 2 1.0%
  • Tartarini

Kullanılan: 7 3.5%
  • Zavoli

Kullanılan: 16 8.0%
  • Omvl

Kullanılan: 3 1.5%
  • Diğer

Kullanılan: 13 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
brc tavsiye ederim.. muayene sıkıntılı değil sadece extra bir iki işlem var.. 50 krş çok fazla.. durduğun hata

aynen bende brc kullanıyorum taktıralı 3-4 ay falan oldu hiçbir sıkıntı yok nazar değmesin
benzinle lpg arasında hiçbir fark görmedim şimdiye kadar çalışması ve gidişinde
şiddetle tavsiye ederim:eek:key:

aynen bende brc kullanıyorum taktıralı 3-4 ay falan oldu hiçbir sıkıntı yok nazar değmesin
benzinle lpg arasında hiçbir fark görmedim şimdiye kadar çalışması ve gidişinde
şiddetle tavsiye ederim:eek:key:

lpg de yakıt tüketimi ile ilgilide biraz bilgi verirmisin rica etsem ???

Gasitaly kullanmaya başladık ustasına güveniyoruz. 3 tane araç lpg ledik bir sorunla karşılaşmadık çok şükür.

5 aydir Zavoli kullaniyorum. Performansta hicbir degisiklik gormedim zaten amacim performans degil. Benzinle de 180 yapiyordu Lpg ile de 180 yapiyor. Taktirdiktan sonra ilk baslarda ufak tefek sikintilari olmustu. (Depoda pislik tortu kalmis tikanmis gibi.) Onun disinda sorunsuz kullaniyorum. LPG nin litresini maximum 2.30 a aliyorum sehirler arasi 16-17 kurus sehir ici 22-23 kurus yakiyor. Artik otobusu dolmusu unuttum. Heryere arabayla gidiyorum. 2004 model aracim 2011 in basinda 30 bin km idi. Simdi 50bin :)) Pisman oldugum tek nokta neden daha once LPG taktirmadigimdir :))

Bende yaklaşık bir hafta önce annemin fiestasına mersin sanayi sitesinde atiker marka LPG kiti taktırdım. 850 TL 10 Taksit yaptılar. Yaklaşık 4 saatte montajı gerçekleştiriyorlar, size verdikleri proje ve faturayla şoförler odasına gidiyorsunuz ek1 belgesi almak için orada da 15 TL alıyorlar daha sonra makine mühendisleri odasına sızdırmazlık raporu almaya gidiliyor 25 TL buradan sonra ise TÜVTÜRK e muayene ye gittik randevumuz yoktu ama 5 dakika bile beklemeden muayeneden geçirdik son kısımda bi frene bas dedi meğerse sağ arka stop gitmiş yakınlarda küçük bir oto sanayi bulduk orada değiştirdik :) neyse daha sonra ise emniyet de trafik şubeye gidip yeni ruhsatları çıkardık o da yaklaşık 136 TL tuttu taktırma ve kaydettirme işlemleri bir günü alsa da buna deydi. gayet memnunuz keşke daha önce taktırsaydık diyoruz. Utanmasam ekmek almaya bile arabayla gidicem :D :eek:key:

Bende yaklaşık bir hafta önce annemin fiestasına mersin sanayi sitesinde atiker marka LPG kiti taktırdım. 850 TL 10 Taksit yaptılar. Yaklaşık 4 saatte montajı gerçekleştiriyorlar, size verdikleri proje ve faturayla şoförler odasına gidiyorsunuz ek1 belgesi almak için orada da 15 TL alıyorlar daha sonra makine mühendisleri odasına sızdırmazlık raporu almaya gidiliyor 25 TL buradan sonra ise TÜVTÜRK e muayene ye gittik randevumuz yoktu ama 5 dakika bile beklemeden muayeneden geçirdik son kısımda bi frene bas dedi meğerse sağ arka stop gitmiş yakınlarda küçük bir oto sanayi bulduk orada değiştirdik :) neyse daha sonra ise emniyet de trafik şubeye gidip yeni ruhsatları çıkardık o da yaklaşık 136 TL tuttu taktırma ve kaydettirme işlemleri bir günü alsa da buna deydi. gayet memnunuz keşke daha önce taktırsaydık diyoruz. Utanmasam ekmek almaya bile arabayla gidicem :D :eek:key:

Bilgilendirme yaptığın için teşekkür ederim Ahmet:eek:key:

rica ederim umarım düşünenlere az da olsa yardımcı olmusumdur yakıt tüketimini de ileriki günlerde paylaşıcam :eek:key:

Geri
Üst Alt