Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka LPG Kiti Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi marka Sıralı LPG Dönüşüm kiti kullanıyorsunuz ?

• Atiker

Kullanılan: 53 26.6%
  • Brc

Kullanılan: 44 22.1%
  • Landi & Landi Renzo

Kullanılan: 23 11.6%
  • Lovato

Kullanılan: 22 11.1%
  • Prins

Kullanılan: 16 8.0%
  • Emmegas

Kullanılan: 2 1.0%
  • Tartarini

Kullanılan: 7 3.5%
  • Zavoli

Kullanılan: 16 8.0%
  • Omvl

Kullanılan: 3 1.5%
  • Diğer

Kullanılan: 13 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
ibizadan önce megane 2 hb vardı.. üzerinde de atiker sıralı vardı.. 2 3 ayda bir ateşleme bobini arıza yapıyordu :s yenisini alıyorduk. Şimdide ayda 1500 2000 km yapıyorum acaba tekrar benzeri sorunlar yaşar mıyım taktırsam diye düşünmeden de edemiyorum..?

hangi marka olursa olsun simit tank takılı ise bu sıkınıt yasanıyor gostergeler dogru calısmıyor

Bu konuda öncelikle Mevlüt arkadaşımıza teşekkür ediyorum :eek:key:. Forumdaki detaylı yorumları ve tavsiyesi üzerine 4 ay önce aracıma Lovato lpg kiti taktırmıştım. Geçen süre zarfında öncelikle performansından sonra sessizliğinden çok memnunum. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım çok şükür, inşallah bundan sonra da yaşamam. Tabi marka kadar ustanın da işin ehli olması çok önemli bu konuda bunuda unutmamak gerek.

Bu konuda öncelikle Mevlüt arkadaşımıza teşekkür ediyorum :eek:key:. Forumdaki detaylı yorumları ve tavsiyesi üzerine 4 ay önce aracıma Lovato lpg kiti taktırmıştım. Geçen süre zarfında öncelikle performansından sonra sessizliğinden çok memnunum. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım çok şükür, inşallah bundan sonra da yaşamam. Tabi marka kadar ustanın da işin ehli olması çok önemli bu konuda bunuda unutmamak gerek.

hayırlı olsun..lovatolar sorunsuz gözüküyor gerçekten..herkes memnun

Teşekkür ederim hocam. Evet şükürler olsun bir problem yok inşallahta olmaz. Şunuda belirteyim servise gittiğimde benim ustamda Lovato yada Zavoli tavsiye ederim demişti Toledo'yu görür görmez. Zaten servisin sahibinin oğlunun Audisine bile Lovato takıyorlardı bir dünya marka (Lovato, Brc, Zavoli, Landirenzo, Aldesa) içerisinden.

E ben bugün Atiker takıtırıyorum Seat Ibiza 1.6 Signo'ya, hata mı ediyorum? Prinse 1800 TL fiyat çektiler, Atiker'e 850... Tanıdıktan da...

benim arabada zavoli var benden önceki sahibi taktırmış,kitin markası da önemli ama bence daha önemlisi takan servisin malın ne kadar arkasında durduğu..marka olarak seçim yapmak gerekirse brc en ideali bence..

Araç Exeo, lpg landi renzo.
İlk başlarda motor tekleme yaptı. Biraz ayardan sonra düzeldi. 1 yıldır sorun yok.
Eski arabamda atiker vardı, daha sorunsuzdu.
USTA HEPSİNDEN ÖNEMLİ...

E ben bugün Atiker takıtırıyorum Seat Ibiza 1.6 Signo'ya, hata mı ediyorum? Prinse 1800 TL fiyat çektiler, Atiker'e 850... Tanıdıktan da...

tanıdıksa ve her türlü işçiliğinin ve malının arkasındaysa bence gönlünü ferah tut..atikerle sorun yaşamayan bir çok kullanıcıda var..

Atiker sıralı sistem Hiç bir sıkıntı yaşamadım hala kullanıyorum :eek:key:

Selçuk meraba bendede 1.6 stylance var benzinli kullanımda epey fazla yakıyor ölçümüme göre şehiriçi 50 kuruş civarında yakıyor bende lpg'ye geçmeyi düşünüyorum fakat iyisi olsun istiyorum .Atiker'i tavsiye edermisin? genelde seat brc ile çok uyumlu gibi yazılar okuyorum ama bunun gerçeklik payı ne derecedir bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olursan çok sevinirim. Birde LPG'li araçların muayene işlemleri çok sıkıntılı diyorlar bu doğrumudur ??

Geri
Üst Alt