Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

geri vites

Vitese geçmeme aşağı yukarı tüm manuel araçlarda vardır, sorun değildir.Biz de aynı şeyi yaşıyoruz.Geri vitese taktıldığında benim araçta aynı şekilde sisleri yakıyor.Bir de dikkat ettim klimayı da farklı şekilde üflüyor...

geri vitese girmezse 1-2. viteslere takıp tekrar geriye takın rahat girer

camlara su basınca ve geri vitese takınca aracın içine kötü koku gelmemesi otomatik olarak klima döngüsünü bir kaç saniyeliğine iç döngüye çevirir, o sebepten seste değişiklik oluyor, taze hava almayı kesiyor çünkü araç :)

Bende 14 model 1.6 cr kullanicisiyim arada tam geçmiyor daha iki kere r attım yenı zaten araç cırt ses.geliyor basınca bekle öyle at geneli öyle

her seferinde geriye takmadan önce 1 e takıp debriyajı yenileyin sorunsuz olarak geriye girecektir.

Vitesi boştayken basılı tutarak geri atmak şeklinde değilde, 1e alıp bastırıp geri atmak şeklinde yapınca sıkıntısız geçiyor. En azından bende öyle

arkadaşlar bilmeyenler için ufak bir özellikte CAMLAR ACIKEN aractan inin kapıları kapatın ıster anahtarı kapıya takıp cevirdiginizde kapılar kıtlendıkten sonra CAMLARDA otomatık kapanıyo kumanda dan da basılı tuttugunuzda camlar acılıp KAPANIR. Nürburgring now:)

Geri
Üst Alt