Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

geri vites

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında drilll01 tarafından paylaşıldı.

1. drilll01

drilll01 SCW Üyesi

6
    6
    3
    Merhaba 2015 model haziran çıkışlı ibiza style araç sahibiyim. Aracimda geri vitese takarken bazen girmiyor. Biraz ileri alinca giriyor. Bence bir dislide sıkıntı var gibi geliyor. Sizce nedir? Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim...

2. Asteryus

Asteryus SCW Üyesi

70
    76
    18
    Benim ki de ayni merak etme. Herhangi bi sorun yok. Debriyaja bas 2 sn bekle oyle takmaya calis kolayca giriyor. Birden geriye takinca bazen gecmiyor.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. fhs

fhs SCW Üyesi

198
    128
    43
    Geri vitese geçmeyince ayağını debriyajdan çek tekrar BAS geri vitese takmaya çalış geçecektir. .

4. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    kamyon gibi cift debraj yapın :)

Bunu beğendi. Canapell bunu beğendi.
  5. drilll01

drilll01 SCW Üyesi

6
    6
    3
    Bide öyle deneyim teşekkürler

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  6. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    benım önerim espriyle karışıktı.eskiden kamyonculuk yaparken cift debraja basmadan vitese gecmiyodu ondan dedim.sizin sorun kronık sorun cözümü maalesef yok gibi.vites bu bazen takılabiliyor ama sen gene de dene bakam nolcek :) geçmiş olsun

drilll01, MARAC ve memet_one bunu beğendi.
  7. MARAC

MARAC SCW Üyesi

29
    18
    3
    Abiler farlar açık iken geri vitese atınca sis lambalarım yanıyor niye acaba, aracın özelliği mi desek?

8. Asteryus

Asteryus SCW Üyesi

70
    76
    18
    Evet arac ozelligi. Benimkilerde yaniyor cunku

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu beğendi. MARAC bunu beğendi.
  9. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    Merhabalar, bende 2014 aralik cikisli ibiza kullanicisiyim. Bende bazen yasiyorum. Hafif depriyajdan ayagimi cekip, hafif gaza dokununca kendiliginden oturuyor. Bazen tekrardan debriyaja basip, yeniden geri vitese takiyorum.
    [doublepost=1444599836,1444599672][/doublepost]
    Evet, benim aractada yaniyor. Fakat mantigi cozemedim. Niye geri giderken sis farlari yansin ki diye sorup duruyorum kendime :)

erhane ve MARAC bunu beğendi.
  10. Ardakpc

Ardakpc SCW Üyesi

4
    9
    3
    Yeni sistem iste direksiyonu saga kırınca sag sıs sola kırınca sol sis geri vitestede 2 si birden yanıyo
    [doublepost=1444602789][/doublepost]Bende de aynı arac var style paket hepsının geri vitesinde girmeme gibi bı sıkıntı var ani seylerde hızlı yapınca olmuyo yavas yavas yapın rahat giriyo ozamannidr bostayken direk bastırmayın vştese once sola kırın kırınca bastırıp geriye takın oylle daha rahat

Bunu beğendi. MARAC bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş