gaz yağı ile araç yıkama | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

gaz yağı ile araç yıkama

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımı gaz yağıyla yıkatmak istiyorum, hani iyi olur falan diyolar ya :) bi de bu yıkamanın ne gibi faydaları veya varsa zararları vardır? normal bi oto yıkamacıda yıkatabilir miyim acaba? maliyeti yüksek midir? okullar kapansın, karneleri verelim, aracıma nasipse detaylı bi temizlik yapacam, içini kendim halledecem de alt ve dışına da işte gaz yağıyla yıkama, boya koruma gibi şeyler yaptırmak istiyorum.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Mazotu tek gecerim bilimum koruyucu ve korozyon önleyicerin ana ham maddesidir, gaz yağı kir cikartmada kullanilir güneş altinda yaptirma..

seat_leon

Kayıtlı Üye
daha geçen hafta yıkattırdım gaz yağı ile önce araca su tutturdum ardından gazyağı ile araç parıl parıl çıktı ;) hatta zift izleri için gazyağı birebir birazda parlak gösteriyor..

Ziya

Kayıtlı Üye
Kokusu bile yeter :D

İşin şakası bir yana, zift reçine vs araç üstündeki pislikleri de çok güzel çıkartır.

REİS38

Kayıtlı Üye
gazyağı ile babamın aracını şok silmiştim tertemiz olurdu kendi aracımda hiç yapmadım ama kokusuna hastayım

kral_mzk

Kayıtlı Üye
ben megane 2 aracımı yapardım cilalı gıbı olurdu hıc zararınıda gormedım

digiersoy

Kayıtlı Üye
Ben genelde yazın ayda bir gaz yağı ile yıkıyorum on numara olur tavsiye ederim..

Üst Alt