Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gaz yağı ile araç yıkama

Askerde denetlemeler öncesi zma zpt ve lantları mozotla silerdik araç showrom aracı gibi olurdu fakat toz mıknatıs gibi çeker

bu arada konu asıl amacından sapmış görünüyo, bi de mazotla yıkama derken masraflı olmaz mı yav? bi de ben aracı altının yıkanmasını soracaktım, onu nasıl yapabiliriz acaba?

mazotla yıkama derken masraflı olmaz mı yav? bi de ben aracı altının yıkanmasını soracaktım, onu nasıl yapabiliriz acaba? ve bu işleri mazotla ya da gaz yağıyla yıkama ve alt yıkama kim yapar Aksaray da [MENTION=21572]seat_leon[/MENTION] ?

mazotla yıkama derken masraflı olmaz mı yav? bi de ben aracı altının yıkanmasını soracaktım, onu nasıl yapabiliriz acaba? ve bu işleri mazotla ya da gaz yağıyla yıkama ve alt yıkama kim yapar Aksaray da @seat_leon ?

mazotla yıkama derken masraflı olmaz mı yav? bi de ben aracı altının yıkanmasını soracaktım, onu nasıl yapabiliriz acaba? ve bu işleri mazotla ya da gaz yağıyla yıkama ve alt yıkama kim yapar Aksaray da @seat_leon ?

masraflı olmaz kova kova mazot yada gazyağı kullanmıycaksınki..

şimdi aracın altını neden yıkattıracan onu anlamadım? çamura filan batmadın değilmii?
sanayide bir kaç kişi var onların yıkamada aracı yanaştırdığın yerde kanal var, oraya yanaştırıp altını yıkarlar ama pek gerek yok..

mazotla yada gazyagı ile yıkamaya gelince araç batkın diyelim, ilk etapta su tutuyorsun üzerindekiler gitsin pislikler yumuşasın diye ardından köpüklede fırçalıyorsun yada sünger sana kalmış.. duruladıktan sonra bir kova içerisene gazyağını yada mazotu suyla karıştırıyorsun direkte oluyor firça yada sünger ile aracın her yerine yayıyorsun.. ardından sadece su tutuyorsun işlem tamam..

Geri
Üst Alt