Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

gaz yağı ile araç yıkama

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında haluk_dongel tarafından paylaşıldı.

1. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    arkadaşlar aracımı gaz yağıyla yıkatmak istiyorum, hani iyi olur falan diyolar ya :) bi de bu yıkamanın ne gibi faydaları veya varsa zararları vardır? normal bi oto yıkamacıda yıkatabilir miyim acaba? maliyeti yüksek midir? okullar kapansın, karneleri verelim, aracıma nasipse detaylı bi temizlik yapacam, içini kendim halledecem de alt ve dışına da işte gaz yağıyla yıkama, boya koruma gibi şeyler yaptırmak istiyorum.

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Mazotu tek gecerim bilimum koruyucu ve korozyon önleyicerin ana ham maddesidir, gaz yağı kir cikartmada kullanilir güneş altinda yaptirma..

Bunu beğendi. 3 kişi bunu beğendi.
  3. bratt_pitt43

bratt_pitt43 SCW Üyesi

144
    32
    28
    collu hıc yptn mı veua yptrdın mı sonuc nedır saygılr

4. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    daha geçen hafta yıkattırdım gaz yağı ile önce araca su tutturdum ardından gazyağı ile araç parıl parıl çıktı ;) hatta zift izleri için gazyağı birebir birazda parlak gösteriyor..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Kokusu bile yeter :D

İşin şakası bir yana, zift reçine vs araç üstündeki pislikleri de çok güzel çıkartır.

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Karstayken kış başlamadan ve bitince yaptırırdım her sene güzel parlatır boyayıda besler, fakat tozuda çeker bilginiz olsun beyaz araçta daha çok belli olur parlaklık :eek:key:

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    gazyağı ile babamın aracını şok silmiştim tertemiz olurdu kendi aracımda hiç yapmadım ama kokusuna hastayım

8. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    ben megane 2 aracımı yapardım cilalı gıbı olurdu hıc zararınıda gormedım

9. ugurcoskun28

ugurcoskun28 SCW Üyesi

493
    92
    28
    gaz yağı iyi olur ama bulamazsan mazotta aynı işi görür

10. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Ben genelde yazın ayda bir gaz yağı ile yıkıyorum on numara olur tavsiye ederim..

Sayfayı Paylaş