Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GaMe OvEr...

bilal o an ne hissettiğini tahmin edebiliyorum çünkü benzer bir kazayı o hızda olmada 160 la yaşadım..kopmle jantla birlikte arka tekerim çıktım 3 teker üstünde kalmış ve dönemeye başladım sonra güm güm güm bariyerlere ve durdum..bende de kemer yoktu tek avantajım senin gibi arabaya gömülmem idi..
yaşanan sarsıntı anlatılamıyor zaten arkada 3 kız arkadaşım vardı..bir şeyleri yok zannetmiştim ama ertesi gün okula geldiğimde..boyunlarında dısk kayması meydana gelmiş ve boyunlukla okula gelmişlerdi...
ve sen bu sartının nerdeyse iki mislini yaşadın..çok geçmiş olsun..
ve şunu söylemeden edemeyeceğim..kim derse desin sağlam arabaymış..darbeler hep dışarda kalmış kabin içi sağlam duruyor o sarsıntıya o darbelere rağmen..

herkese teşekkür ediyorum..çok şanslıydımki araç takla atmadı, çok şanslıydımki yolda başka bi araç yoktu, çok şanslıydımki kimseye bişey olmadı...dümdüz ve bomboş yolda akla gelmicek bi kazaydı...ve kesinlikle çok heyecan vericiydi :D solumdaki bariyere sağ önümle vurdum ilk.bariyere vurduğum ana kadar gözümü ayırmadım.ilk düşündüğüm emniyet kemerini takmadığım ve bugün ölmessem daha ölmem fikriydi :D direksiyonu nası bi tuttuysam artık... :D

çok buyuk geçmiş olsun.arkadaşlarımız sizi aydınlatma maksadıyla mahkeme falan demiş ancak aracın lastiğine o anda giren masum bir vida veya daha önce nasıl kullandınız bilmiyorum ama belki bir gun yanladığınızda lastiğin sırt veya yanak tellerinden 1 tanesi bile kopmuş olsa, yada çukurdan geçtiğinizde atıyorum fark etmemiş olsanız lastiğin yanağının yaptığı balon gibi bu tur ufak olaylar neticesinde dahi butur bir olayla karşılaşmanız muhtemeldir.

şukur ki canınıza veya hem sizin hemde aracın içindekilere birşey olmaması gerçekten çok buyuk kısmet. belki unuttuğunuz ve bi yerde cebimdeki şu bozukluklardan kurtulayım diyerek verdiğiniz 3 kuruş sadaka bile size hayatınız olarak geri dönmuş olabilir.ben bu tur şeylere çok inanırım. herkesin kendi göruşu.

tekrar çok buyuk geçmiş olsun diliyorum. allah daha kötulerinden korusun sizi ve tum scw de kayıtlı değerli surucu arkadaşlarımızı.

teşekkür ederim.zaten kazadan sonra aracın 4 lastiğide yarılmış hatta 3 jantta kırılmış durumda.bu şekilde kime neyi nası anlatarız ki ? hiç uğraşamam böyle şeylerle.olmuş ve bitmiş artık.beni ilgilendiren kimseye bişey olmamış olması.gerisi çokta önemli değil...

cok gecmiş olsun bilal. üzüldüm. allahtan cana birşey gelmemiş.

Sağ ön jant ve disk , çok ilginç bir ayrılık yaşamış :confused:

kardeş çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış

Bilal abi geçmiş olsun çok.Allah korumuş seni ve araçtakileri ve dediğin gibi şans olmuş takla atmamanız ..geçmiş olsun çok

Geçmiş olsun Bilal,260 cok yüksek hız be bilalim,heleki karanlıkta ne yaptın:( Allahtan sizde birşey yok.

Geri
Üst Alt