Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GaMe OvEr...

Gecmis olsun Bilal.dun ben de Kirklarelinden gece dondum ayni yoldan..nedense cok pis bir yagmur vardi bir ara ben de hizi yukselttim ama babannem yanimdaydi baktim tedirgin oldu yavasladim. ama aracin durumu bence o hizla yapilmis bir kazaya gore cok cok iyi..Tekrar gecmis olsun..

Biri gider diğeri gelir kardeşim dert etme,,sana bişey olmasın allah korumuş çok geçmiş olsun..!

Bilalim geçmiş olsun.ALLAH esirgemiş seni.Bir daha lütfen o hızlara çıkma kardeşim.RX8 in o hızda böyle bir kazaya dayanması heleki takla atmaması dikkat çekici.

Hani araçlarımızı kendimizle bir bütün görürüz ya sanki tanıdığım bir insanı kaybetmiş gibi aracın resimlerini ve videoyu görünce şok oldum Bilal..Allah korumuş sizi..Cana gelmediğine dua etmek lazım..Çok geçmiş olsun sana ve araçtakilere..Üzüldüm :(

abicim büyük gecmiş olsun bugun alicandan duydum büyük geçmiş olsun...

büyük geçmiş olsun :( resimlerden ne kadar bükük bir kaza atlattığınız belli oluyo. böyle bir kaza anında şöförlük faktörüde önemli olsa gerek
kimseye bişiy olmaması sevindirici :) Allah korumuş herkezi.

aman yaa Allah muhafaza, çok buyuk geçmiş olsun. canlarınıza birşey olmamış ya, mala gelsin gelen. aman aman Allah beterinden esirgesin.

Geri
Üst Alt