Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GaMe OvEr...

offfffff çooooooookkkkkkk geçmiş olsun..
çok şükür sizlere bir şey olmamış..offff yaaa
bilal tekrar çok geçmiş olsun

bilal geçmiş olsun adı üstünde kaza işte canlara bi zarar gelmemesi ise sevindirici videoyu izledim imzandaki aracın olduğunu anlayınca şaşırdım..aklıma önce cana bi zarar gelmişmidir diye geldi ikinci düşündüğüm ise kasko varmıydı acaba??

giriş yapmamıştım giriş yaptıktan onra sürekli açık kal modu gibi bişi var ya onun tıkladım..
sayfayı bir kaç defa yeniledikten sonra resimler görünmeye başladı

Bilal geçmiş olsun bu hızda kaza yapmışsın ve kimseye birşey olmamış bundan daha iyi haber olamaz zaten,büyük tehlike atlatmışsınız.Allah korumuş.

xx

herkese teşekkür ediyorum..çok şanslıydımki araç takla atmadı, çok şanslıydımki yolda başka bi araç yoktu, çok şanslıydımki kimseye bişey olmadı...dümdüz ve bomboş yolda akla gelmicek bi kazaydı...ve kesinlikle çok heyecan vericiydi :D solumdaki bariyere sağ önümle vurdum ilk.bariyere vurduğum ana kadar gözümü ayırmadım.ilk düşündüğüm emniyet kemerini takmadığım ve bugün ölmessem daha ölmem fikriydi :D direksiyonu nası bi tuttuysam artık... :D

herkese teşekkür ediyorum..çok şanslıydımki araç takla atmadı, çok şanslıydımki yolda başka bi araç yoktu, çok şanslıydımki kimseye bişey olmadı...dümdüz ve bomboş yolda akla gelmicek bi kazaydı...ve kesinlikle çok heyecan vericiydi :D solumdaki bariyere sağ önümle vurdum ilk.bariyere vurduğum ana kadar gözümü ayırmadım.ilk düşündüğüm emniyet kemerini takmadığım ve bugün ölmessem daha ölmem fikriydi :D direksiyonu nası bi tuttuysam artık... :D

korku nedenirki kesin levye yardımıyla ayırmışlardır seni direksiyondan

kazadan yara almadan araçtan inmenin verdiği haklı mutluluk vardır üzerinde bunu hepimiz yaşıyoruz allah korumuş sana yada yanındakilere birşey olmamış ama üzüldüm RX-8 i bu halde görmek hiç istemezdim umarım maddi açıdan zararın olmadan geri kalan prosedür hallolur bir an evvel. yaşadıgın heyecanıda tahmin edebiliyorum ve vurmadan önce agzından dökülen o minicik sesleride:)

bu arada telefonun değişmiş sanırım bendeki no 541 li olan kapanmış

yakında satılıga cıkar rx8 arac onden ufak bır darbeden dolayı perte ayrılmıstır 3 parcada lokal boya vardır dıye

Geri
Üst Alt