Fren sesi Problemi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Fren sesi Problemi

chile-Kırmızı

Kayıtlı Üye
Merhaba Abiler 2015 ıbıza aracımdan gerı vıteste fren yaparken bı ses gelıyor sankı kampanalardan gelıyor gıbı geldı bana yardımcı olurmusunuz sımdıden tesekkurler ıyı forumlar

ediperdinc

Kayıtlı Üye
Merhaba Abiler 2015 ıbıza aracımdan gerı vıteste fren yaparken bı ses gelıyor sankı kampanalardan gelıyor gıbı geldı bana yardımcı olurmusunuz sımdıden tesekkurler ıyı forumlar
Arka tekerler disk mi kampana mi? Benim araç disk. Geri giderken benim de arka frenlerden ses geliyor. Bir problem midir bilmediğim için bu sebepten servise götürmedim ama balatalar yeni olduğu için olabilir mi acaba? Zamanla geçer mi ben de bilemedim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Abi olabilir mi ki araci yeni aldik biliyosun..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yeni oldugu için belkide balata daha yeni.alışırsa inceldikce ötmez gibime geliyor.servise bi sorun derim .yağmurlu havalarda ya da ıslak nemli bölgelerde gacur gucur illa bi yerlerden ses yapar...

ahmet6334

Forumdan Uzaklaştırıldı
Her yıkamadan veya kötü yagmurlu camurlu yollarda cok gittıysen ara da bir balata sipreyı al onu balata disklere püskürtün ben öyle yapıyorum temizliyor mükembel sonuş benim araçta 2015 4 disk bu ürünü al kullan Screenshot_2015-11-09-01-39-35.jpg

chile-Kırmızı

Kayıtlı Üye