Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren sesi Problemi

chile-Kırmızı

Kayıtlı Üye
Merhaba Abiler 2015 ıbıza aracımdan gerı vıteste fren yaparken bı ses gelıyor sankı kampanalardan gelıyor gıbı geldı bana yardımcı olurmusunuz sımdıden tesekkurler ıyı forumlar

Merhaba Abiler 2015 ıbıza aracımdan gerı vıteste fren yaparken bı ses gelıyor sankı kampanalardan gelıyor gıbı geldı bana yardımcı olurmusunuz sımdıden tesekkurler ıyı forumlar
Arka tekerler disk mi kampana mi? Benim araç disk. Geri giderken benim de arka frenlerden ses geliyor. Bir problem midir bilmediğim için bu sebepten servise götürmedim ama balatalar yeni olduğu için olabilir mi acaba? Zamanla geçer mi ben de bilemedim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her yıkamadan veya kötü yagmurlu camurlu yollarda cok gittıysen ara da bir balata sipreyı al onu balata disklere püskürtün ben öyle yapıyorum temizliyor mükembel sonuş benim araçta 2015 4 disk bu ürünü al kullan Screenshot_2015-11-09-01-39-35.jpg

Her yıkamadan veya kötü yagmurlu camurlu yollarda cok gittıysen ara da bir balata sipreyı al onu balata disklere püskürtün ben öyle yapıyorum temizliyor mükembel sonuş benim araçta 2015 4 disk bu ürünü al kullan Ekli dosyayı görüntüle 9718
Sagol @ahmet6334 abicim bu oglana bakmak zor :)
ec95426d64113fc7a602214a7caee65f.jpg

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt