Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren sesi Problemi

FEV KALEDENİN FEVKİNDE HEMEN AL BUNU LASTİKLERİDE kumho ku39 al birde yay tamamdır
Suanda custom jant olarak geciyor abi satiyorlar ama biraz pahali geliyor siparis olarak 2016 da turkiye pazarina giricek bunu bekliyorum yaya gelince 4 cm yter :) dimi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Suanda custom jant olarak geciyor abi satiyorlar ama biraz pahali geliyor siparis olarak 2016 da turkiye pazarina giricek bunu bekliyorum yaya gelince 4 cm yter :) dimi

Jantları al derim güzel ve kalıteli belli .
Aldıktan sonra yay koymazsan eger aracın leylek gibi olacak resimde biraktıgım yayın aynısıını al koduda yazıyor 302 kodlu aracın cok güzel olur başka marka sakın alma hata edersin

Screenshot_2015-11-10-23-57-10.jpg

Jantları al derim güzel ve kalıteli belli .
Aldıktan sonra yay koymazsan eger aracın leylek gibi olacak resimde biraktıgım yayın aynısıını al koduda yazıyor 302 kodlu aracın cok güzel olur başka marka sakın alma hata edersin

Ekli dosyayı görüntüle 9908
El birligiyle egeye manken yetistircez abi söz bunlardan alicam merak etme gayet basarili yakisikli bi oglan cikarcaz piyasaya :)

İst olsan anahtari bırak 3 gün sonra gel al derdim sana ama burda degilsin :)
:) sen bize yol göstercen abi bendr buradaki arkdslara kardeslere göstericem manisada büyük bi seat potansiyeli var stckrlar bgun yola cikti tek tek tum arac sahipleriyle konusucam surumu iza edicem hem buraya üye yapicam hemde manisa gurubuna :)

Geri
Üst Alt