Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

''Formula 1: Mahcubiyet anıtı''

F1 izlemeye gitmiyor olmamız gelişmişlik seviyemizle kıyas edilmesini doğru bulmuyorum... herkez F1 den hoşlanmak zorunda değil evvela... ben bu yaşıma kadar hep bir otomobil tutkunu oldum ama F1 ilgimi hiç çekmez... 5 dk izlesem uykum geliyor zira bir atraksiyon görmek için yarım saat beklemeniz lazım.. :) Hasılı bu iş bir zevk meselesi.. Türkiye'de yeteri kadar takipçisi olmadığını önceden araştımaları gerekirdi... peki bu durumda ne yapılır... şahane tesis var kardeşim, yaparsın başka organizsayonlar olur biter.. ver aklı çalışan bir işletmeciye bak nasıl işletiyor..

Lütfen bu konuyu da AKP taşlama tahtasına çeviripde tadını kaçırmayalım.. parti sevmem, burda da görmeyi istemiyoruz zaten...

farkındaysan burda işi siyasete çeken sensin..kimse x bi partiyi ortaya atmadıı.

her şey kademei şekilde ilerler..buna pimp mantığı ile bakmak lazım..
ilk müsterine her zaman ücretsiz hizmet edeceksin yada indirim yapacaksın..bunu antalya için söylüyorum..
burda turist hazır gelecek izleyecek anlatacak millet bir taşla iki kuş vuracağım hesabına gidecek..
formülanın gerçek seyircisi diyecek ki..ulen gideyim antalyada formula izleyeyim..hemen de geri dönmemeyeyim..üstüne bir hafta tatil yaparım antalya deniz rus cenneti..mal böyle satılır..
şimdi arabamız var da pek görmüyoruz..
adamlar eskiden vapurda 1 kalem satardı yanında 10 tane de kalem hediye ederdi 1 lira derdi adamın alacağı yoksa bile alırdı..
bu pazarlama tekniğidir..
adama çok şey sunacaksın
bak F1 sundum-tatil sundum- güneş deniz sundum--rus sundum...bu tabi erkekler için
adam ailesini de alır gelir..der onlar denize girerken ben gider izlerim hep beraber gider izleriz bu mantık...
izmirli ağlıyor şehir gelişmiyor diye yap yolu...yani pisti..şehir içi yarışı olsun izmir güzel yer bunun dışında çeşme yakın alaçatı yakın. kuşadası yakın.
al sana gene bir taşla iki kuş..
çok yazarım abisi de neyse..

eğer para kazanmak istemiyorsan reklam düşünüyorsan..
sen doğu sorunun var ..
dünyanın bayıldığı bir ağrı dağın var bir pist yap yukarı çıkışlı olsun ister yukarda bitir zirve demiyorum onun mümkünatı yok..
çıkışlı inişli olur etrafında olur
tek eksiğin otel olur yeterince 5 yıldızlı otele ihtiyacın var..bu diğer porjem ile hal oluyor..
o da fırat la dicle arasında asyanın en büyük disnaylandını yapmak..
al sana hem otel hem para aynı zamanda göç engellersin..yaklasın 1000 otel otel başı 300 çalışan...otelin tedarikçileri onların çalışanları yaww göç alırsın göç...
biraz ilerisine koy pistini falan...
offf gene sinirlendim

varol abim seni tez zamanda girişimci olarak görmek isteriz... :) canavar düşünceler var sende :eek:key: :)

eğer sen farkındaysan ben x partiyi kastetmiyorum o tesisi yapan kurumdan bahsediyorum..bi partiyide bu konuda eleştirmek istesem kimseden çekinmem.açık açık sölerim

tartışacak değilim.. yazdıklarını tekrar okursan belki farkedersin...

Kurum derken toki'yi mi kastettiniz..?

açıkçası f1 pistini hangi kurum yada kimler yaptı bilmiyorum..burdan herhangi bir partiyi eleştirmediğimi anlarsın..ama kim yaptıysa günü kurtarmak için yaptı..geleceğini düşünmedi.. anlatmak istesiğim bu

tek eksiğin otel olur yeterince 5 yıldızlı otele ihtiyacın var..bu diğer porjem ile hal oluyor..
o da fırat la dicle arasında asyanın en büyük disnaylandını yapmak..
al sana hem otel hem para aynı zamanda göç engellersin..yaklasın 1000 otel otel başı 300 çalışan...otelin tedarikçileri onların çalışanları yaww göç alırsın göç...
biraz ilerisine koy pistini falan...
offf gene sinirlendim

mardinde hilton otelinin kabasını arkadaşım yaptı..başına gelenleri anlatsam, film olur..o yüzden zor abi o işler..göçü durdurmak ta mümkün değil..

olimpiyat stadı ile karşılaştırılması neden yanlış engin...uzun vadede baktığın zaman ikiside hayal kırıklığı ve ikiside geleceği düşünülmeden yapılan şeyler..milyonlarca euro verildi ve ikiside çürümeye teslim edildi..
Kaan şu açıdan kıyaslamak doğru değil.İstanbul'da o stada rakip olacak ve futbol açığını kapatacak stadyumlar var.İstanblu'u geçtim Türkiye'de birçok stadyum var.Kayseri-İzmir yani Olimpiyat stadı kesinlikle lüzumsuz yere yapıldı.
Ama bu ülkede sadece bir tane F1 yada daha doğrusu tam anlamıyla tam donanımlı bir otomobil pisti var.Bu sebepten kıyaslama yapmak doğru olmaz.
Diğer bir unsursa bu pist sadece F1 için yapılmadı.
DTM yarışları,moto gb,vs vs birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor.Bunun yanında araç testleri yapılıyor.Pist zarar ettirmiyor 1 günlük kirasi 50-60bin eurolardan başlıyor.
F1 açısından sıkıntı yaşıyoruz bununda en büyük sorumlusu Eccolstone in para göz olması!

xx

Kaan şu açıdan kıyaslamak doğru değil.İstanbul'da o stada rakip olacak ve futbol açığını kapatacak stadyumlar var.İstanblu'u geçtim Türkiye'de birçok stadyum var.Kayseri-İzmir yani Olimpiyat stadı kesinlikle lüzumsuz yere yapıldı.
Ama bu ülkede sadece bir tane F1 yada daha doğrusu tam anlamıyla tam donanımlı bir otomobil pisti var.Bu sebepten kıyaslama yapmak doğru olmaz.
Diğer bir unsursa bu pist sadece F1 için yapılmadı.
DTM yarışları,moto gb,vs vs birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor.Bunun yanında araç testleri yapılıyor.Pist zarar ettirmiyor 1 günlük kirasi 50-60bin eurolardan başlıyor.
F1 açısından sıkıntı yaşıyoruz bununda en büyük sorumlusu Eccolsten in para göz olması!

xx

:eek:key:

Geri
Üst Alt