Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

''Formula 1: Mahcubiyet anıtı''

neyi doğru yaptılar ki bunu doğru yapsınlar...bu tarz tesisler başlı başına rezillik anıtı..olimpiyat stadı da bunlardan biri

açıkçası f1 pistini hangi kurum yada kimler yaptı bilmiyorum..burdan herhangi bir partiyi eleştirmediğimi anlarsın..ama kim yaptıysa günü kurtarmak için yaptı..geleceğini düşünmedi.. anlatmak istesiğim bu

kimin yaptığını bilmiyorsan, kimin için diyorsun "neyi doğru yaptılar ki" lafını?

olimpiyat stadı, adı üstünde, olimpiyatlara başvurulduğu için, olimpiyatları düzenleme gazına geldiğimiz için yapıldı..

kimin yaptığını bilmiyorsan, kimin için diyorsun "neyi doğru yaptılar ki" lafını?

sonuçta bu tarz tesileri bu ülkede farklı farklı kurumlar yapmaz diye düşünüyorum.olimpiyatı kim yaptıysa istanbul parkıda yapmıştır..kadir has stadınıda o yapmıştır

hatırladığım kadarıyla, biz olimpiyatlar için başvurduğumuzda, elemanlar bize "ya sizin ne tesisiniz var ki olimpiyat düzenlemekten bahsediyorsunuz" tarzında bi yaklaşımda bulunmuşlardı..onun üzerine olimpiyat stadı başlamıştı..sonra seçmediler, inşaat yarım kaldı..böyle duracağına bari bitirelim deyip bitirdiler..

geleceği düşünmeden mi yapıldı...kısmen katılıyorum.."dünya ve avrupa 3. sü olduğumuz futbolda bile, değil dünya şampiyonası, avrupa şampiyonasını bile bize vermiyorlar..kalkıp dünyanın en büyük spor organizasyonunu mu verecekler?" diye düşünülebilirdi.. (ki şahsi fikrim, vermesinler de zaten..)

hatırladığım kadarıyla, biz olimpiyatlar için başvurduğumuzda, elemanlar bize "ya sizin ne tesisiniz var ki olimpiyat düzenlemekten bahsediyorsunuz" tarzında bi yaklaşımda bulunmuşlardı..onun üzerine olimpiyat stadı başlamıştı..sonra seçmediler, inşaat yarım kaldı..böyle duracağına bari bitirelim deyip bitirdiler..

geleceği düşünmeden mi yapıldı...kısmen katılıyorum.."dünya ve avrupa 3. sü olduğumuz futbolda bile, değil dünya şampiyonası, avrupa şampiyonasını bile bize vermiyorlar..kalkıp dünyanın en büyük spor organizasyonunu mu verecekler?" diye düşünülebilirdi.. (ki şahsi fikrim, vermesinler de zaten..)

çin olimpiyatlarını gördükten sonra ,, haklısın bize vermesinler :eek:key:

F1 adına gerçek anlamda reklam ve pazarlama çalışmaları sadece ilk sene yapıldı..F1 pistine çıkan arayollar vs. ilk sene çok güzel ve 2. sene biraz güzeldi..sonrasında nedense F1'i gözden çıkardılar zaten..geçen seneye kadar seyircisizlikten şikayet eden organizatörler neden fiyatları her geçen sene biraz daha ileriye taşıdılar anlamadım anlam veremedim..işin sonucunda bi yatırım yapıldı bence pistin kendisi de güzel oldu ama pisti yıl içersinde bomboş tutmak yerine doğru dürüst hiç bi organizasyona kapılarını açacak seviyelerde paralara kiralamadılar..diğer yarış serilerine de zaten seyircisiz yarışlar cazip gelmedi..sonuç olarak pist yapıldı öylece duruyo..hangi sene el değiştirdi hatırlamıyorum MSO döneminde yine fena değildi F1 organizasyonu ki o dönemde resmen yanlış hatırlamıyosam 10-15 kişilik bi ekip çekmeye çalışıyodu bu işleri..

Geri
Üst Alt