Fikrinizi alimm.... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Fikrinizi alimm....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LEONISM

Kayıtlı Üye
Çok verimli ve ekonomik bir motor , güzel bir özelliğide 3-4-5. viteste gazı köklediğiniz de +20 torch fazladan verir

Ancak ve ancak araç için aynı şeyleri söyleyemiycem , c4 lere bi türlü ısınamadım gitti.

brave

Kayıtlı Üye
Çok verimli ve ekonomik bir motor , güzel bir özelliğide 3-4-5. viteste gazı köklediğiniz de +20 torch fazladan verir

Ancak ve ancak araç için aynı şeyleri söyleyemiycem , c4 lere bi türlü ısınamadım gitti.
Ya tip filan olarakta bende fazla ısınamadım ama 2 sene önce gene c4 kullandım çok memnun kalmıştım yakma yol tutuş vs onun için gene c4 bakıyoruz...

patrıot

Kayıtlı Üye
Ya tip filan olarakta bende fazla ısınamadım ama 2 sene önce gene c4 kullandım çok memnun kalmıştım yakma yol tutuş vs onun için gene c4 bakıyoruz...
ne kadar sure ıle kullandın arkadasta var baskı balatayı cabuk bıtırıyor yenı c-5 lerde kronık bır sorun baskı balatada ve volan ıstersen bıraz arastır tamam az yakabılır ama baska taraftan goturebılır

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
euro ncapten kaç yıldız almış acaba..çünkü galeride bakmıştım,kapıyı kapatırken hiç tok bir ses gelmiyordu.sanki teneke gibi gelmişti.o zamandan beri ısınamadım.belkide çok sağlamdır ama

brave

Kayıtlı Üye
ne kadar sure ıle kullandın arkadasta var baskı balatayı cabuk bıtırıyor yenı c-5 lerde kronık bır sorun baskı balatada ve volan ıstersen bıraz arastır tamam az yakabılır ama baska taraftan goturebılır
Abicim ben 2 sene kullandım hiçbir sorun yasamadım anca servise bakım için giriyodum o kadar ....

alicanbasarir

Kayıtlı Üye
kaportası çok kötü en ufak bir dokunmada içine göçüyor iyi düşün derim savaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt