Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Fikrinizi alimm....

Konu, 'Sohbet' kısmında brave tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. brave

brave SCW Üyesi

2.178
    172
    63
    Evet arkadaşlar malum Puntoyu satılığa cıkartmıştık hala ilanda ama büyük ihtimalle bir tanıdığa gidicek ama 1 haftadır su arac ustunde dusunuyorum galiba bunu alıcaz sizin fikirlerinizi alım dedim...

2008 C4 1.6 HDI 110 Hp 65.381 Kmde Triptonik

Linkide Bu :

http://www.ulugol.com.tr/citroenyeni/otodetay1.asp?id=3136

2. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Çok verimli ve ekonomik bir motor , güzel bir özelliğide 3-4-5. viteste gazı köklediğiniz de +20 torch fazladan verir

Ancak ve ancak araç için aynı şeyleri söyleyemiycem , c4 lere bi türlü ısınamadım gitti.

3. brave

brave SCW Üyesi

2.178
    172
    63
    Ya tip filan olarakta bende fazla ısınamadım ama 2 sene önce gene c4 kullandım çok memnun kalmıştım yakma yol tutuş vs onun için gene c4 bakıyoruz...

4. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    ne kadar sure ıle kullandın arkadasta var baskı balatayı cabuk bıtırıyor yenı c-5 lerde kronık bır sorun baskı balatada ve volan ıstersen bıraz arastır tamam az yakabılır ama baska taraftan goturebılır

5. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    euro ncapten kaç yıldız almış acaba..çünkü galeride bakmıştım,kapıyı kapatırken hiç tok bir ses gelmiyordu.sanki teneke gibi gelmişti.o zamandan beri ısınamadım.belkide çok sağlamdır ama

6. brave

brave SCW Üyesi

2.178
    172
    63
    Abicim ben 2 sene kullandım hiçbir sorun yasamadım anca servise bakım için giriyodum o kadar ....

7. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    fiyatı nedir? ben sitede göremedim.

8. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    kaportası çok kötü en ufak bir dokunmada içine göçüyor iyi düşün derim savaşım

9. brave

brave SCW Üyesi

2.178
    172
    63
    28.500 erhan...

10. brave

brave SCW Üyesi

2.178
    172
    63
    Kanka biliyorum önceki kullandığımın kapısını demire wurmustum direk iceri girmişti beni tek dusunduren kaporta tek...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş