Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fikrinizi alimm....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
motor seçeneği mükemmel yanlız marka model sağlamlık özellikle elektronik aksam çok kötü. özellikleri emsallerine göre fazla ama onlarda çalışırsa..

Bence Şuanki halinden daha memnun olucan o kesin sonuçta yedi araba ve çok ekonomik dizel düzgün kullanılırsa sıkıntı çıkarıcağını düşünmüyorum....:eek:key:

boşver savaş alma ama sen bilirsin genede

kaporta kötü bence hiç girme derim işin açıksacı fransız arabasından uzak duracaksın 28.500 ona verene kadar kat kat iyi bir araba alabileceğini düşünüyorum

CAN SUAN bakma aşamasındayız ama buyuk ıhtımalle bu olucak ben kaportada değilim az yaksın yeter o bana yeter:D

motor seçeneği mükemmel yanlız marka model sağlamlık özellikle elektronik aksam çok kötü. özellikleri emsallerine göre fazla ama onlarda çalışırsa..

Abi zaten o araba sağlamlığına güvenmiyorum ama motor olarak cok cazip...

Bence Şuanki halinden daha memnun olucan o kesin sonuçta yedi araba ve çok ekonomik dizel düzgün kullanılırsa sıkıntı çıkarıcağını düşünmüyorum....:eek:key:

AYnen serhat abicim suanlik az yakan bir araba alıyorum ve iyi haber bu ew arabası olucak işte kullanılmıcak....

boşver savaş alma ama sen bilirsin genede

Özkan abi benim aklımdada aslında 1.6 Tdı seat yada focus var ama peder tutturdu oo
CAN SUAN bakma aşamasındayız ama buyuk ıhtımalle bu olucak ben kaportada değilim az yaksın yeter o bana yeter:D

Bu motordaki otomatik şanzıman Cvt dir,değişken oranlı şanzımandır, 7 ileridir, devir sabit kalır, hız yükselir.Uzak durun,şanzıman ZF firması üretimi, artık üretilmiyor-satılmıyor!
C4 lerin koltuğu çok hızlı yıpranır, uzun yolda bel ağrısı yapar.

Bu motordaki otomatik şanzıman Cvt dir,değişken oranlı şanzımandır, 7 ileridir, devir sabit kalır, hız yükselir.Uzak durun,şanzıman ZF firması üretimi, artık üretilmiyor-satılmıyor!
C4 lerin koltuğu çok hızlı yıpranır, uzun yolda bel ağrısı yapar.

7 ileri CVT sadece Ford'da kullanıldı. C4'te Auto6R kullanılıyor Peugeot'da ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt