Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fikrinizi alimm....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brave

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar malum Puntoyu satılığa cıkartmıştık hala ilanda ama büyük ihtimalle bir tanıdığa gidicek ama 1 haftadır su arac ustunde dusunuyorum galiba bunu alıcaz sizin fikirlerinizi alım dedim...

2008 C4 1.6 HDI 110 Hp 65.381 Kmde Triptonik

Linkide Bu :

http://www.ulugol.com.tr/citroenyeni/otodetay1.asp?id=3136

Çok verimli ve ekonomik bir motor , güzel bir özelliğide 3-4-5. viteste gazı köklediğiniz de +20 torch fazladan verir

Ancak ve ancak araç için aynı şeyleri söyleyemiycem , c4 lere bi türlü ısınamadım gitti.

Çok verimli ve ekonomik bir motor , güzel bir özelliğide 3-4-5. viteste gazı köklediğiniz de +20 torch fazladan verir

Ancak ve ancak araç için aynı şeyleri söyleyemiycem , c4 lere bi türlü ısınamadım gitti.

Ya tip filan olarakta bende fazla ısınamadım ama 2 sene önce gene c4 kullandım çok memnun kalmıştım yakma yol tutuş vs onun için gene c4 bakıyoruz...

Ya tip filan olarakta bende fazla ısınamadım ama 2 sene önce gene c4 kullandım çok memnun kalmıştım yakma yol tutuş vs onun için gene c4 bakıyoruz...

ne kadar sure ıle kullandın arkadasta var baskı balatayı cabuk bıtırıyor yenı c-5 lerde kronık bır sorun baskı balatada ve volan ıstersen bıraz arastır tamam az yakabılır ama baska taraftan goturebılır

euro ncapten kaç yıldız almış acaba..çünkü galeride bakmıştım,kapıyı kapatırken hiç tok bir ses gelmiyordu.sanki teneke gibi gelmişti.o zamandan beri ısınamadım.belkide çok sağlamdır ama

ne kadar sure ıle kullandın arkadasta var baskı balatayı cabuk bıtırıyor yenı c-5 lerde kronık bır sorun baskı balatada ve volan ıstersen bıraz arastır tamam az yakabılır ama baska taraftan goturebılır

Abicim ben 2 sene kullandım hiçbir sorun yasamadım anca servise bakım için giriyodum o kadar ....

fiyatı nedir? ben sitede göremedim.

kaportası çok kötü en ufak bir dokunmada içine göçüyor iyi düşün derim savaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt