Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eyvah eyvah yardım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3.kişi kankam ve onunda kardeşi gibi yakını. zaten buluşmayı ayarlayan oydu :) dün gece 23:00 a kadar AVM avm dolandık :D işin komiği ikimizde konuya öyle dalmıışzki kadıköyden - kozyatağına giderken E5 den ta izmite girmişiz :D:D

hocam mekan nere :D

Gamze öztürk | Boğa ( 20 Nisan - 20 Mayıs )
28/11/2011Özel hayatınızla ilgili hissettiğiniz çelişkileri çözmek için hiç çaba sarf etmiyorsunuz. Endişelere kapılmadan, ikiniz açısından da doğru yolu bulmaya çalışın. İşinizle ilgili güzel gelişmeler gündemde. İş yoğunluğunuzun artması ...Daha Fazlası
Sağlık: ★★★★★★★★★☆
Şans: ★★★★★☆☆☆☆☆
Sevgi: ★★★★★★☆☆☆☆

t
hü bea :D

direk patlattım ama cevabını bekliyorum. :) tam bira yudumlarken söledim tabi elim ayağım bi boşaldı. dönüştede elini vitese koyup bütün yolu beraber vites değiştirerek geldik en azından el ele tutuşmuş gibi olduk o aradada hafif şeyler söyledim ama kahretsin çiçekçi bulamadım :S

direk patlattım ama cevabını bekliyorum. :) tam bira yudumlarken söledim tabi elim ayağım bi boşaldı. dönüştede elini vitese koyup bütün yolu beraber vites değiştirerek geldik en azından el ele tutuşmuş gibi olduk o aradada hafif şeyler söyledim ama kahretsin çiçekçi bulamadım :S

Gibi mi :D

Hayırlı olsun aga, inşallah mutlu olursun :) Ben ilerisini iyi görüyorum bu yolun ;)

ya umarım zorla tuttum sanmaz. en son "ben hala şokdayım amaa " yazmış . %49 ihtimalim var gibi birşey.

%100 demem ben hicbir zaman :D %99,99. Yeri geldiginde %0.01 bile cok buyuk ihtimal olabiliyor. Ama olmus bil sen:p:D

ya dönüşte E5 de 160-180 bastım ama elini hiç bırakmadım o arada. zaten acaip kilitlendi hala şoktayım diyor. sabah çok enerji doluyum dedi bende en son enerjin bana geçti dedim şuanda cevap bekliorum. direk konuya girdim ama

-gamze...
-ben senden hoşlanıyorum
*neeeee
*acaip şoktayım şuan ilk kez böyle birşeyle karşılaşıyorum
-birde beni bilsen..
* sonrası kilit

Vitese elini kendi mi koydu? (Senin zorla koyman gibi bir durum olamaz da, sen ayık duruma diye soruyorum :))

hayır elini uzatırmısın dedim ve vitesin üstüne koyup eve kadar beraber gidicez. dedim okadar. sesinide çıkartmadı zaten kilitlendi yani:eek:key: yarında 2 tane vize sınavı varmış kafa da hafif güzel kız şokta. sonrada dedim işte hayatım boyunca annem dıışnda tuttupm ilk kız eli seninki falan dedim

Hmm, bunu kabul ettiyse bence sende gönlü var, sadece kafasında tamamiyle o pozisyona oturtmaya çalışıyor seni...

Sakın benim yaptığım hatalara düşme ama;

Çok sms atma, başlarda istesen de engel olamazsın ama yavaş yavaş çaktırmadan düşür,
Bulduğun her arada aramaya kalkma, bunu her seferinde yapmanı ister,
Telefonla konuşma işini abartma, benimki gibi kendisini telefonda uyutmanı isteyebilir :S

Sen önlemini al da :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt