Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eyvah eyvah yardım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardes su anda sana tavsiyeler geliyor, guzel bunlar. Benim sana tavsiyem, once kizi gozle. 5 saat cok buyuk bir zaman dilimi, egerki kizin klavuzunu okuyup, anlayamazsan. Anlarsan nasil yani, bitti mi diye tadi damaginda kalir :) Sana tavsiyem; panik olma, ne cok havadan uc ne de yere cakil. Otomobil formunda oldugumuz icin boyle bir ornek veriyorum; daha trafige cikmamis, deneme asamasinda olan bir aracin huyunu, suyunu bilmezsin. Zorlarsin tehlikeli olur, agirdan alman gerekir. Agirdan alirsin, araba bas bas bagiriyordur, gidelim artik diye :) Buda oyle bir durum. Bunun icinde once bir gozlemle. Yarim saat, bir saat. Anlarsan gerisi zaten su gibi akip gidicek. O bakima zaman geciyo diye panik yapma sakin. Gozler onemli :) Gozlerine dikme kiza ama hic bakmamazlikta yapma :) Goz goze geldiginde aldigin tepkileri bak, sakin ol, iyi dusun :) Nabza gore serbet. Daha onceden pek bir tanisikligin, konusmuslugun yoksa eger cok fazla konusmasinida bekleme. Ha bakarsin cok guzel muhabbet olur ama olmazsa da kendini harab etme, ilk bulusma daha cunku bu :) Onemli ince ayrintilar; arabayla gidiyosun madem, kizi almaya gittiginde arabadan in, once bir selamlar, sonra kapisini ac :) Muzik ac, ama sakin sesi cok acma, seni duysun cok rahat bir sekilde, konustugunda. Aklima simdilik bunlar geldi :) Geldikce yazarim ;)

buluşmadan önce sevdiği müzik tarzını öğren,hatta sevdiği 3 5 şarkıyı öğrensen daha iyi olur.arabada onları dinle..konuşurken söylediklerine yorumsuz kalma,bilmediğin bir konu olsa da az çok bilgin varmış gibi davran yorumunu yap.kendine güvenin olduğunu göster.göz göz geldiğinde fazla kırpma çok kafanı çevirme..cool ol.ben şöyleyimdir bmyleyimdir diye kesinlikle anlatma.konuşurken ben şöyle düşünüyorum vs. diye kendinden özet geç..ilgini biraz belli et,çok hoş olmuşsun vs. gibi 1 2 ufak iltifatta bulun ama bunun yanında sakın üstüne düşme.buluşmadan sonra sakın msj atma bak en önemli ayrıntı bu..kafana takma of niye msj atmıyor vs. gibi eğer etkilendiyse senden kesin atmasa msj bille insanlara der ki " o kadar görüştük ettik sonra bi msj atmadı","acaba beğenmedimi beni" falan.sen de bi şekilde duyum almaya çalış..baktın inatçı çıktı o zaman hoş bir jest yapıcaksın.onu da bidaha buluşma düşüncen olursa bana pm at.söyleyeceğim şeye hiçbir kız tepkisiz kalmadı bugüne kadar o da kalmaz :)

Sonuc ne oldu :) Husran? Sevinc? :) Iki boga anlasamaz, soyliyeyim ben sana :D

sen sus be kardeşim gözlerin ve seat tın konuşsun yeter gerisi kendiliginden gelirr ;)

Abi kendini kasmana hiç gerek güzelce giyinip kızı dogru duzgun bi yere gotur gözlerinin içine bakıpta konusmaya gayret et hiç heycanlanma kadın kısmı bunu anlıyo maalesef kısacası kendın gıbı ol zaten gelcegı varsa gelır :eek:key:

Ben azcık geri kalmısım konudan acaba sonuc ne oldu ??

tolga yalan oldu galiba foruma girmedigine göre moralman çöktü kardeşim :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt