Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eyvah eyvah yardım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pazartesi demiştim ama siz benden acelecisiniz yaw :D

pazartesi taksimde bi bar a takılcak mışız :) sorun ben bostancıdan taksime nasıl geçecem arabayla :D geçmek deilde nereye koyacaz :) babam jeep i vermez :D golf le gitsem az önce havalimanna gittim geldim 1 saatte depo yarıya indi :( o değil babam banka harcamalarımı görmüş :D 350 tl benzin naptın dio :D

Evet pazartesi demissin, ben ona dikkat etmemisim :) E pazartesi madem ne acil yaziyosun sende, bugun icinmis gibi dusunup panik oluyoruz, meraklaniyoruz bizde burda:p:D

:D:D belkide benim duvara sür fikrimi ciddiye almıstır:D

karakolu araskmı kaza haberi flan :p

göztepe yakın bana bi gidip baksam mı :D

mekan caddebostan da barlar sokağı olacak, golf ile gidecem, kiyafet profildeki. göztepe benzinciden alacam,

arabayıda yıkattım ama umarım gece kuşlar pislemez

abilerim, son saatlere girmiş bulunmaktayız = ) 3 saat çik kaldı :eek:

caddebostanda nereye götüreyim??

Sakin ol tolga hocam, seninle buluşuyorsa aklından geçmiştir zaten böyle bir düşüncen olduğu :) Hayırlısı olsun de, hiç birşey içinde kalmasın, ne söylemek istiyorsan söyle...

9 sene peşinden koştuğum kızı ikna ettim ama şimdi de benim cayasım geliyor :) Gel de gülme halime :D

Herşey gönlünce olsun, hayırlısı ise olsun diyelim, Allah yardımcın olsun :)

Bu arada Golf iyi seçim. İbiza Sportwagon sanırsam diğeri, biraz aile arabası gibi durur :)

Upps, arabaya bi çiçek koyma fikri nasıl olur? 5 saatin sonunda belki vermen gerekir ;)

mekan konusunda kararsızım ya hafif içkili (öğle vakti nerden bulcaksak) vede benim onun için geldiğimi bilmiyor. 3 kişi olacaz ama arkadaş ufak bi ara uzaklaşcak yanımızdan o arada apatlatmam lazım. slow, rock, pop müzik olan hafifde bira falan içilebilecek güzel bi mekan olsa iyi olur. caddebostan da..

şimdi duşa gireyim sonra bi berbere gidip sakal bıyık traşı olayım = ) bi tutam da gül bulundursam ve arabada sevdiği müziklerin cd sini yapsam yeterlidir heralde. birde arabanın içini güzel koku yapmak lazım

Ya sen simdi bu kadar kasiyosun ya, bunun icin mi ben bu kadar kastim diceksin o 5 saatin sonunda :D 3. kisi kim ve ne seyime geliyo anlamadim ben onu? 3. kisi b.k edicekmis herseyi gibime geliyo :) Hayirlisi ama. Sakal trasi filan ol ama sakin apaci tarzi seyler yapmaya kalkisma sakin! Ne arabada, ne mekanda, ne tras olurken sacinda sakalinda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt