Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eyvah eyvah yardım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kardeşim rahat ol içinden geldiği gibi davran golf ile git bu arada kızlar golf e dayanamaz asla...sevdiğini çaktır ama rahat ol kaybedersen umrunda olmayacakmış gibi düşün zaten gerisi gelecektir...

nereye götürcem ya 5 saat vaktim var. ilk dakka değilde sonlara doğru sölemek lazım =) vede yanlışlıkla en fazla dayak yerim die bi mesaj atmışıtım ona ama başkasına gitmesi gerekiodu :kizgin: 5 saattte sıralayabilirmisiniz yapılcakları :D
kardeşim 5 saate neler sığmaz kızın gözünde istersen vezir istersen rezilde olur ben 15 dk da tavladımda ne oldu sonu hüsran içinden ne geliosa yanında öyle davran bakışlarından veya tavırlarından belli eder senle bişiy istiyormu istemiyormu die sende ondan sonra olumluysa vites küçültüp basarsın gaza devir saatin dibini görür benim düşüncem bupuhaha:D

sen fotoğraf çek kardeşim belliki onu daha iyi beceriyosun:D:D:D:D öğütlere gel:eek:

abi en azından mutlu ölsün cocuk :D:D

şaka bi yana tolgaya ben paylastım sorun çözümünü :D bende işe yaradı valla 4 sene 3 aydır aynı tas aynı hamam gidiyoz:D

tolgacım götürcek güzel bi yer soliyim burdan sana... beylerbeyi mezarlıgının yanında UCAR CAFE var boğaz manzaralı güzel bi mekan ambiyasn güzel nargile falna sole :D kafasını güzellestir sonra yapıstır teklifi al sonra ömür boyu senle:D

burger king e falan gidelim puhaha caddebostan sahil ve minibüs yolu aralığında bi nokta lazım :D

benim fikirlerim işe yaramaz o yüzden benim söylediklerimi es geç ben 42 senedir yanlızım çünkü..

sadece olmicamış gibi takıl...
olacağı varsa olur
şeytan tütün varsa olur
libidon o gün yüksekse olur..
ben bunları hiç tutturamadım:D

ağır abi mi olsun kahveye götürsün demli bi çay söylesin:)

olmadı maltepe cebe götür.anlat bak de biz burda buluşuyoruz de...devamı gelir..:D

burda ne beygirler geliyor warya diye konuya girsin :d

Olm ciddi konuyu saptırmayalım geyiği yaparız sonra adama yardımcı olalm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt