Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Edirnekapı Şehitliği Ziyareti....

Giden herkeze teşekkürler. Keşke bende orada olabilseydim..

Gelen herkezin ayaklarına sağlık teşekkür ederim kendi adıma...

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:18 ----------

Mert Abi bir seni göremedim ya...

Mert abiyi ben de yolda en son 1.köprü başında gördüm sonra bi daha görmedim nedense..

bende sana ayrıca teşekkür ederim kardeşim

Ne yaptımki abicim başımla beraber ben teşekkür ederim... =)

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

Mert abiyi ben de yolda en son 1.köprü başında gördüm sonra bi daha görmedim nedense..

Zaten araba yolun ortasında kaldı konvoy ilerlemeye başlayınca koşucam die mahvoldum... =)

Erhan asıl sen kusura bakma kacar gıbı hemen kosturdum bende foto cekmem gerektıgı ıcın.Naptın donebıldın mı ewe ordan

yok abi estafurullah. Yarım saat çektim kenara devriyaj soğudu bende sahilden düz düz eve döndüm. Çok üzüldüm gelemediğime :(

Ewet kalabalik bir topluluktuk olusturduk umarim amacina ulasir gonul ister bizim katilim oranimiz kalabalik olalim ama arada. Her zaman oluyo bu durumlar bu arada. Donuste keske geldigimiz gibi donseydik! Dogusum sagol burada beni alio goturdugun icin

Dou sen neden hep bi şekilde sucuk gibi oluyosun lan.. :D :D

Geri
Üst Alt