Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Edirnekapı Şehitliği Ziyareti....

bir resmimiz yok cezmi abim :D

Bende var Kaptan merak etme.

Gelen herkezin ayaklarına sağlık teşekkür ederim kendi adıma...

---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:18 ----------

Mert Abi bir seni göremedim ya...

Ben Cezmi abi ve Yılmaz ın neredeyse tüm gün peşinde idim. Biz daha sonra şehitliğe gidip esas maksadım olan bir Fatiha yı okuyup bir iki de resim çekip sessiz sedasız döndüm. Ondan görmemiş olabilirsin. Ha birde ilk defa kendi arabamla katıldım bir organizasyona nihayet o da bir etken ...

Mert abiyi ben de yolda en son 1.köprü başında gördüm sonra bi daha görmedim nedense..

Ben seni neredeyse köprüden önce kaybettim Yiğit. Şehitliğe kadar Yılmazın arabanın arkasında idim ben. Dönüştede köprü gişelere kadar beraber döndük

ben Yılmaz abinin arabasını şehitliğin orda gördüm bi Cezmi Abi aramıştı o sıra o anda göz göze geldik..daha sonra hiç görmedim bizden bi tolkican vardı etrafta o kadar..

techdende takip ettim fotoları...

süper valla artık sessiz olma vakti değildir...

fotolar diğe ayrı bir başlıkta...fotoğraflarınız bölümünde

ne biçim bi forum ya 17 cevap yazıyo tıklıyorum konuya sadece Can'ın fotolarını görebiliyorum sadece.. :S

Geri
Üst Alt